Rytíři na svém ledě přehráli Krále

V nedělním 32. kole byl na programu další zápas v lize Juniorů, Králové odcestovali bojovat na stadion Kladna. To si už v první třetině diktovalo hru a vsítilo dvě branky. Ve druhé části dvěma dalšími zásahy navýšilo svůj náskok. Ve třetí třetině ještě v rozmezí pěti minut nasázelo píseckým hráčům další tři trefy. Králům se podařilo snížit zásluhou Čunáta a dva body přidal Lukáš, více toho Písek nestihl a prohrál o čtyři góly.
Liga juniorů 23/24 - skupina Západ, 32. kolo, ne 28.1.2024, ČEZ STADION Kladno
Rytíři Kladno
IHC Králové Písek
7:3
2:0, 2:0, 3:3
Branky a nahrávky: 12. Sém (Kupčo, Šabada), 17. Šíma (Novák), 29. Mejtský (Spilka, Šeba), 37. Sém (Mišovic, Kupčo), 42. Nedvěd (TS), 43. Kut (Šíma, Vishneuski), 46. Šabada (Šátek, Spilka) – 49. Lukáš (Hohenberger, Hofrajtr), 51. Čunát (Hofrajtr, Hohenberger), 60. Lukáš (Sládek, Dubský). Rozhodčí: Marek Trnka — Lukáš Kubas, Michal Kubas. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 44. Průběh utkání: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 5:0, 6:0, 7:0, 7:1, 7:2, 7:3.
Rytíři Kladno: P. Přikryl (M. Zavoral) — O. Šátek, A. Nácovský, D. Šeba, M. Novák, O. Kurzenkov, J. Trojna, J. Svoboda — J. Kupčo, T. Sém, P. Šíma, D. Mišovic, Z. Nedvěd, A. Vishneuski, A. Šabada, R. Spilka, M. Mejtský, J. Kut.
IHC Králové Písek: M. Císař (A. Schacherl) — J. Lukáš, M. Smetana, A. Prušák, T. Šipla, M. Mikeska, A. Gřegořek, V. Tolar, L. Čunát — D. Hohenberger, J. Hanzák, A. Hofrajtr, J. Seidl, M. Kozlík, A. Dubský, J. Zátopek, J. Pospíchal, O. Sládek.