Starší dorost nestačil na Mladou Boleslav

Písecký starší dorost měl po reprezentační přestávce nabitý program. V rámci devatenáctého a dvacátého kola, která byla naplánována ve dvou dnech. Po včerejší prohře v Hradci Králové čekal naše dorostence zápas v Mladé Boleslavi. Úvod písečtí hráči nezvládli, v šesté minutě inkasovali hokejisté z jižních Čech dvě branky. Do Lehečkovi sítě se trefili Hyka a Marek. Skóre 2:0 svítilo na světelné tabuli až do padesáté šesté minuty, kdy domácí Hrouda zvýšil na rozdíl tří branek. Poslední slovo měl boleslavský Korim. Písečtí dorostenci tedy odjeli z Mladé Boleslavi s prázdnou za porážku 4:0.
Extraliga staršího dorostu, 20. kolo, so 14.11.2009
Mladá Boleslav
4:0
2:0, 0:0, 2:0
Branky a nahrávky: 6. Hyka (Frolík, Korim), 6. Marek (Bičiště), 56. Hrouda (Mozík), 57. Korim (Holada, Lhoták). Rozhodčí: Krejcar - Špringl, Tasch. Vyloučení: 9:7 navíc Frolík (MBL) trest do konce utkání, Jirků (PÍS) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 62.
Mladá Boleslav: Will - Příhoda, Chalupa, Korim, Holada, Vrba, Mozík - Bičiště, Škorík, Marek, Lhoták, Brandejský, Škop, Hrouda, Babický, Frolík, Štěpánek, Ficek, Hyka.
Písek: Lehečka - Doubek, Jirků, Andrlík, Pícha, Hřebíček, Turek, Kubec, Lejsek, Hrubý - Paukner, Slabý, Korous, Radosta, Šoltés, Hanus, Vejda, Volf, Homola, Homolka.