Archiv

Mládežnický hokej - zápasy
ne 16.10.2022

Dorostenci v pátek přemohli Kobru

V pátečním duelu Ligy dorostu svěřenci trenéra Hejla přetlačili svého soka nejtěsnějším možným rozdílem. Utkání rozhodla jediná branka, která padla v první třetině, když se prosadil Kajtman.

Mládežnický hokej - zápasy
ne 22.8.2021

Dorost v přípravě těsně padl s Jindřichovým Hradcem

Ve středu 21.8.2021 v odpoledních hodinách přivítali Písečtí mladíci Střelce z Jindřichova Hradce. Přestřelka to byla vskutku zajímavá, padlo devět branek. Utkání ale zvládl lépe hostující celek, který zvítězil těsně o jednu branku 5:4. Nejproduktivnějším hráčem Králů se stal Kápl, který vsítil dvě branky. Na střeleckou listinu se zapsali i Kajtman s Krivoňákem.

Mládežnický hokej
ne 17.1.2016

Junioři a starší dorost si upevnili svá výsadní postavení

Písecká mládež měla poslední týden méně zaplněný program, díky nařízeným volnům a blížící se mládežnické olympiádě. Kromě čtvrtých tříd nastoupily také ligové celky staršího dorostu a juniorů, které si svými výsledky upevnily první příčky ve svých skupinách a nadále velmi důrazně atakují postupové pozice.

Mládežnický hokej
út 3.11.2015

Výsledkový servis minulého týdne

Mládežnický hokej
po 19.10.2015

Junioři táhnou píseckou mládež, páťáci nadělovali Krumlovu

Juniorka zažívá skvělé období. Ztratila pouze bod a vévodí Lize juniorů. Pátá tříta dala dvacet tři branek Krumlovu, ostatní kategorie neměly příliš povedený týden.

Mládežnický hokej
po 5.10.2015

Výsledky mládežnických kategorií minulého týdne

Písecká mládež je dlouhodobě na vysoké úrovni a v minulých letech velmi statečně vzdorovala daleko ambicióznějším týmům. Nyní jsou vlajkovou lodí junioři, kteří zažívají průlomovou sezonu, která ještě může skončit velkým překvapením.

Mládežnický hokej
po 14.9.2015

Junioři jsou na novou sezonu dobře připraveni

Písecká juniorka zažívá jedno z nejlepších období novodobé historie v Písku. Po loňském úspěchu, kdy se juniorka probojovala do play off, nyní zbrojí svěřenci Radka Volfa na další ročník. Už podle přípravných zápasů a širokého kádru, který má písecký lodivod k dispozici, je jasné, že Písek nebude patřit k otloukánkům druhé nejvyšší juniorské soutěže.

Mládežnický hokej
st 17.12.2014

Žáci ročníku 2006 a mladší vyhráli turnaj v Příbrami

Nejmladší hokejisté IHC Písek mají za sebou úspěšný turnaj v Příbrami. Ten se konal 7. prosince a Písečtí do něho vyrukovali hned dvěma týmy. V konrurenci domácí Příbrami, pražské Slavie a PZ Kladna "A" Písku dokonce zvítězil.

Mládežnický hokej
po 31.3.2014

Sedmáci druzí v Benátkách nad Jizerou

V sobotu 29.3. se IHC Písek (ročník 2001) zúčastnil turnaje v Benátkách nad Jizerou, utkalo se celkem 5 týmů systémem každý s každým. IHC Písek obsadil konečné velmi pěkné druhé místo.

Mládežnický hokej
čt 27.3.2014

Výborný úspěch píseckých minihokejistů

V sobotu 22. března přivítal písecký zimní stadion turnaj minipřípravek. Písečtí mladíci změřili síly s Českými Budějovicemi, Vlky z Plzně a s Příbramí. A nevedli si vůbec špatně - celý turnaj dokázali vyhrát. Na snímku je vítězný tým trenéra Karla Slabého a vedoucího mužstva Dušana Nováka ve složení: Zleva stojící: Jakub Kašík, Nicolas Krejčí, Tomáš Koutník, Martin Smetana, Jan Ingriš, Adéla Kurfürstová, Matyáš Kacbunda, Vladislav Kůra, Luboš Marek. Zleva klečící: Jakub Kloud, Antonín Řehoř, Matyáš Humeník, Václav Kápl, Adam Novák, Šimon Špeta, Jan Skok, Jáchym Kajtman, Dominik Jakubovič, Benedikt Chmelík, Vojtěch Bečvář.

Mládežnický hokej - zápasy
so 17.11.2012

Starší dorost si zpestřil extraligový program přátelským utkáním s rakouským Salcburkem

Vyrovnaný přátelský zápas zvládli lépe mladíci v modro-žlutých dresech, starší dorostenci Písku.

Mládežnický hokej - zápasy
st 22.8.2012

Písečtí starší dorostenci ovládli turnaj v Přerově

Písečtí starší dorostenci odcestovali v rámci přípravy na turnaj do Přerova, kde v krátkém sledu dvou dnů odehráli čtyři utkání. Nakonec se umístili nejlépe ze všech týmů a moravský turnaj vyhráli.

Rozhovory
čt 26.7.2012

Roman Heindl: Strakonice už mám léta prověřené

Písek - Písečtí starší dorostenci se již týden připravují na ledě na novou sezónu. V neděli se mladíci od Otavy odstěhují na týdenní soustředění do Strakonic. Písecké mužstvo staršího dorostu povedou stejně jako minulou sezonu Roman Heindl (na snímku) spolu se svým asistentem Martinem Všetečkou.

Další stránky
12>>

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy