Archiv

Aktuální zprávy
út 6.2.2018

Do královského města míří podruhé Kolín

Pro hokejisty Písku už letošní sezóna pomalu končí, protože do konce základní části chybí jen pět kol. Se ziskem osmnácti bodů už nemají hráči šanci postoupit do dalších bojů. I tak budou chtít ještě bojovat a nedat Kozlům nic zadarmo. Kolín, který je momentálně na čtvrté příčce si bude chtít tuto pozici ubránit a získat do tabulky další cenné body. Kdo nakonec vyhraje, uvidíme již tuto středu od 18 hod, kdy je naplánováno úvodní buly.

Preview k zápasu
út 5.12.2017

Písečtí zkusí zaskočit favorizovaná Žihadla

Hokejisté z královského města ve středu odcestují k dalšímu souboji, ve kterém se poperou o další body s Moravskými Budějovicemi. Žihadla jsou na tom po osmnácti kolech podstatně lépe. Vyhřívají se ve středu tabulky s osma-dvaceti body a jsou o bod za Kolínem. Jihočechům se od začátku sezóny příliš nedaří a nemohou najít cestu k dlouhodobějším výsledkům a zisku bodů. Se silnějšími soupeři se snaží v zápasech dlouho držet krok, ale v koncovce to většinou soupeři dokáží vyhrát.

Aktuální zprávy
čt 23.11.2017

Domácí mužstvo jde do boje s Ledními Medvědy

Po týdenním půstu od hokejových zážitků, jak pro hokejisty tak i pro jejich věrné fanoušky se v sobotním večeru na ledě Písku utká Pelhřimov. Střet těchto rivalů vypukne již od 17:30.

Preview k zápasu
pá 10.11.2017

Umožní Jihočeši silnému Kolínu návrat na vítěznou vlnu?

Jednoduchý úkol nečeká na Písecké ani tentokrát. K Otavě má v rámci čtrnáctého kola namířeno silný Kolín, který se na píseckém zimním stadionu pokusí zmírnit čerstvé šrámy, jež utrpěl na úkor posledního klání proti Pelhřimovu. Ten nejenže dokázal nad favorizovanými Kozly poněkud překvapivě zvítězit, kromě toho učinil přítrž i jejich slušně rozjeté pěti zápasové vítězné sérii, na kterou Středočeši zcela nepochybně hodlají co nevidět znovu navázat. Hráči IHC oproti tomu zabojují o body potřebné k udržení bližšího kontaktu se středem tabulky. Začátek sobotního zápasu je naplánován na 17:30 hod.

Zápasy
so 21.10.2017

Bitva jako řemen! Písek však na Havlíčkův Brod nestačil

Do Písku přijel tým, který se sluní na prvním místě skupiny Střed a podle před-zápasových prognóz se mělo jednat o jednoznačný zápas pro Havlíčkův Brod. Havlíčkův Brod sice dokázal v utkání zvítězit, ale rozhodně to byly zasloužené tři body, protože Písek dokázal s prvním týmem tabulky držet krok celý zápas, ale bohužel pro domácí tahal Havlíčkův Brod za delší konec provazu. Písečtí se nemusí za svůj výkon v žádném případě stydět. S Havlíčkovým Brodem sehrál tým od Otavy vyrovnanou partii. Za domácí se prosadil současně nejlepší střelec týmu David Ciboch a svůj první gól v dresu Písku zaznamenal Robin Medek.

Zápasy
so 30.9.2017

Kolín dovolil Písku skórovat až na konci a pohlídal si výhru

Písečtí hokejisté neuspěli ani v pátém kole druholigové skupiny Střed, když na ledě Kolína prohráli 1:3. Po bezbrankové první třetině se domácí ujali vedení na konci druhé části. Své vedení navýšili v závěrečném dějství a když se v 56. minutě trefil písecký Medek, bylo to už 3:1 pro Kolín. Více už Jihočeši nestihli a ze středních Čech se vracejí bez bodů.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy