Hokejový most Olomouc - Písek

Písek vyhrál v Olomouci 3:2! Čtvrtá výhra v řadě!
Úvodní sestava Písku: Sedláček - Havran, Všetečka, Žovinec, Pavlíček, Vráblík, Lukáč, Dvořák, Kanov - Nouza, Melka, Kudrna - Antončík, Luňák, Nedorost - Polodna, Šperger, Mrkvička - Ferebauer, Vaniš, Suja.

Po dvaceti minutách je stav stejný jako na začátku utkání. Písečtí v první části úspěšně ubránili dvě přesilovky soupeře. Více práce měl v úvodní části písecký brankář Vojtěch Sedláček, který zasahoval celkem devětkrát. Jeho oponent Kašík si v první třetině připsal šest úspěšných zákroků. Uvidíme, co nabídne prostřední část.

Druhá část se pro písecký tým vyvíjela velmi dobře, ale jen do 34. minuty.

Nejprve poslal hosty do vedení v polovině utkání Nouza, který přesměroval do levého horního růžku povedený pas od Melky. Kapitán Písku vybojoval svému týmu o chvíli poté dokonce dvoubrankový náskok, když využil chyby Nedbálka na modré čáře a poradil si s brankářem Kašíkem pohotovým bekhendem - 0:2.

Jenže domácí po dvou obdržených gólech zabrali a do konce druhé třetiny vybojovali zpátky remízový stav. Ve 34. minutě se přesně trefil Ondrušek a o pouhé dvě minuty později dorovnával Kucharczyk.

Uvidíme co nabídne zbývající část zápasu.

Závěrečnou část Písečtí vyhráli 1:0. Díky trefě Špergera ze 45. minuty Jihočeši počtvrté za sebou zvítězili a prvoligové tabulce se posunuli na sedmou pozici! Další zápas čeká hokejisty Písku v soboty, kdy doma přivítají Beroun.