Jihočeši na špici? Žádné překvapení...

Písečtí hokejisté udrželi v dramatickém závěru s mužstvem Tábora výsledek 5:3. Svou roli také sehráli neukáznění fanoušci Tábora, které museli rozhodčí, ale i někteří hráči, uklidňovat. Trenér hostů Jaroslav Pařízek gratuloval novému píseckému trenérovi Caldrovi a dodal: "Prvních pět minut bylo našich a zbytek zápasu hráčů Písku. Pět gólů v této sezoně jsme ještě nedostali."
„Co si myslíte že je příčinou vaší prohry?
Písek byl celý zápas lepší, vyhrál zaslouženě a musím mu pogratulovat k tomu, jak hrál. Domácí dali čtyři góly v přesilovkách, což se nám v této sezoně nestalo, byli důraznější a v klíčových momentech do toho dali víc.

¨Vyvodíte důsledky z prohry před nedělním zápasem s Milevskem?
Myslím si, že hráči do toho nedali všechno, stejně tak jako ti nejstarší - jako třeba Kupec nebo Kocar. Samozřejmě, že tu nejsou všichni od toho, aby dávali dvacet gólů, ale vždycky se o ně musí snažit všichni. Někteří hráči mě moc zklamali, ale teď už se nedá nic dělat.

Jak velkou roli na výkonu Písku měla výměna trenéra?
To by měl posoudit někdo jiný. My jsme s Vláďou Caldrem velcí kamarádi, bohužel se mu to povedlo proti nám, nejsem tu od toho, abych hodnotil výměny. Jsem ale rád, že se k hokeji vrátil.

Co říkáte na to, že první čtyři týmy jsou jihočeské?
To už jsem předpovídal před třemi týdny, říkal jsem, že Jihočeši budou na špici. My máme týmy dostatečně kvalitní, takže mě to nepřekvapilo. Těší mě, že Jindřichův Hradec posílil, ale hlavně to, že jsme mezi prvními i my.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy