Menu Další Zavřít Zavřít
Preview k zápasu
     18.02.2012       Pavel Šácha

Písečtí hokejisté jedou v sobotu k Jizeře pro posílení své naděje

Drama vrcholí! Prvoligoví hokejisté Písku si ještě přednedávnem užívali skvostnou výsledkovou sérii a hověli si díky ní v pohodlí elitní osmičky. Trojí klopýtnutí v posledním týdnu ale převrátilo jejich pocity naruby a vystrnadilo je za blyštivé brány vyřazovacích bojů.
Předčasná kapitulace ale nepřichází v úvahu. Do koce základní části zbývají ještě tři kola, ve kterých se klidně může karta znovu obrátit. Aby se tak stalo, potřebují se Jihočeši bodově obohatit už v sobotním střetnutí na ledě Benátek nad Jizerou. Soupeř, který už má účast v play-off dlouho v kapse, si vybral v minulém kole nedobrovolné volno, když vinou sněhové kalamity nedorazil do Třebíče. Tato nepříjemnost zahustila do jeho programu v příštích pěti dnech hned tři těžké prvoligové zápasy.

Rezervní celek libereckých Bílých Tygrů by toto nabité období rád odstartoval plným bodovým ziskem. Těžký úkol pro hostující družinu trenéra Josefa Řeháčka, která sice doma Středočechy dvakrát porazila (3:1 a 3:2 v prodloužení), ale na jejich ledě prohrála gólem z předposlední minuty 2:3. Obstojí v důležité bitvě?


×
Dnes v 17:30 | Muži
IHC Písek
HC David Servis České Budějovice