Články o hráči

Aktuální zprávy
pá 3.5.2024

Chcete vidět hvězdy světového hokeje v akci? Stále máte možnost!

Nestihli jste pořídit vstupenky na český tým? Nevadí! To ale neznamená, že už nemáte šanci v Praze a Ostravě na vlastní oči sledovat zahraniční hokejové superstar.

Mládežnický hokej - zápasy
čt 29.2.2024

Bruslaři otočili vývoj za necelých osm minut, mladí Králové padli o jediný gól

Ve čtvrtečním podvečeru se odehrál souboj v Kotlině. Jihočeši otevřeli skóre v 10. minutě zásluhou Hanzáka. Bruslaři se dlouho trápili, díky skvělému výkonu Schacherla a po dvou třetinách nedokázali srovnat krok. Vyrovnání přišlo až v poslední části, když hráli domácí přesilovku, kterou zužitkoval Windegger. V 52. minutě dokonal obrat Nový a havlíčkobrodští zvítězili nejtěsnějším rozdílem.

út 1.9.2020

K Otavě se ženou hodonínští Drtiči: Ubrání Králové svou tvrz?

Písečtí Králové se po delší pauze opět vracejí do zápasového tempa, již ve středu 2.9. na led jejich hokejového svatostánku dorazí Drtiči z Hodonína. Ti sice budou mít v nohách o utkání navíc, v úterý podvečer je totiž nejprve čeká měření sil s Velkým Meziříčím, jinak je však dosavadní bilance přípravných duelů obou soupeřů velmi podobná - jedna výhra a dvě porážky. K poslední přímé konfrontaci s Drtiči došlo v sezoně 2018/2019, ještě pod taktovkou trenéra Herra, tehdy však Písečtí na celek ze Slovácka ani jednou vyzrát nedokázali. Jak si s houževnatým výběrem z jihu Moravy poradí tentokrát, se ukáže v 18:00 hodin, na kdy je naplánován začátek zápasu. Při koupi vstupného bude odteď možné zakoupit si i permanentku pro nadcházející druholigový ročník a to v hodnotě 800 Kč. Klub pak žádá všechny diváky o dodržování rozestupů a aktuálních hygienických nařízení.