HK Mladí Draci Šumperk - jun. (E)     8  0  1  1   4 -5

Články o hráči

Mládežnický hokej
út 2.4.2019

Čtvrťáci vybojovali na domácím turnaji skvělé druhé místo

Písecké naděje obsadily na domácím turnaji hráčů ročníku 2009 druhé místo. Turnaj vyhrál tým HC Letci Letňany, Písek byl druhý a Zubři z Přerova třetí. Na čtvrtém místě skončili malí hokejisté HC Náchod, páté byly Klatovy a šesté místo obsadil švýcarský tým HC Seetal.

so 1.9.2018

Písek poprvé v přípravě zaváhal, nestačil na Briancon

Ihned od úvodu atraktivního hokejového duelu byl lepším týmem francouzský Briancon, který v první třetině skóroval hned dvakrát. Druhá třetina nepřinesla žádnou branku, ale k vidění byla precizní obrana Brianconu, která zneškodnila každý náznak větší šance píseckých hokejistů. Písek se s postupujícím časem herně zvedal, avšak v poslední dvacetiminutovce přišla ledová sprcha v podobě tří gólů. Písku se podařilo alespoň vstřelit branku útěchy, která přišla v samotném závěru klání. Branku vstřelil mistr světa v in-line hokeji Jakub Bernad, který se na nadcházející sezónu připravuje u Otavy. Pro Písek se jedná o první prohru v přípravě.

čt 30.8.2018

V odvetě okresního derby Písek soupeře nešetřil

Písečtí proti Milevsku potvrdili, že mezi soupeři je rozdíl jedné soutěže, a opanovali i druhé okresní derby v přípravě poměrem 11:2. Dvě branky dali Jan SÝBEK, Tomáš STAUBER a Jakub BERNAD. Po jedné trefě si zapsali Karel STRNAD, Roman JABŮREK, Tomáš ROD, Martin KOUPAL a Jan POLATA. O víkendu nás jistě čeká úplně jiná káva. Nastoupíme proti Rudým ďáblům z francouzského Brianconu (2. liga) a Modrým ďáblům z německého Weidenu (3. liga).