Články o hráči

Mládežnický hokej - zápasy
út 6.7.2010

Hodnocení sezóny 2009/2010 mládeže IHC KOMTERM Písek

V soutěžích krajských a celostátních startovalo 10 mladežnických mužstev IHC KOMTERM Písek. Jednou větou se dá říci, že kromě juniorů v nejvyšších možných soutěžích a velmi úspěšně. Velice významného výsledku dosáhli starší dorostenci, kteří udrželi ve své kategorii nejvyšší českou soutěž i pro následující ročník. Obdivuhodně si počínal také mladší dorost, který v extralize obsadil vynikající třetí místo. K uplynulé sezóně se vrátil vlastním slovem loňský šéftrenér mládeže, Milan Mazanec.

st 28.10.2009

Starší dorost nestačil na Jihlavu

Starší dorost dnes odehrál další zápas, tentokrát do Písku zamířili hráči Dukly Jihlavy. První vzájemný zápas skončil výsledkem 2:5 pro Duklu. Bohužel pro Písek se historie opakovala a stejným výsledkem jako v sedmém kole prohráli hráči od řeky Otavy na svém ledě. První třetinu ovládli hosté, kteří se trefili hned čtyřikrát, skóre otevřel Brychta, za tři minuty přidal druhou branku Štěpán. Do konce třetiny přidali dvě branky Tobola a druhou trefu zaznamenal Brychta. Druhá část byla podstatně lepší a domácí ji vyhráli 2:0 zásluhou Homoly a Andrlíka. Ovšem poslední slovo měli hosté, skóre uzavřel tři minuty před koncem zápasu Prokš.

so 10.10.2009

Dorost odehrál vyrovnané utkání, ani tentokrát to na body ale nestačilo

Po páteční prohře s Hradcem Královým rozhodně nečekal o den později starší dorostence jednodušší zápas. Do Písku přijela Mladá Boleslav, která v letošním ročníku patří k týmům z horního patra tabulky a na hostující soupisce se mimo jiné objevil také odchovanec píseckého hokeje, Filip Vlček. Právě tento útočník mohl skóre utkání na začátku druhé části otevřít, když se objevil osamocený před píseckou klecí, jeho zakončení ale dokázal Lehečka pokrýt. I tak šli nakonec stejně do vedení Boleslavští, kteří během prostřední části vstřelili dvě branky. Jihočeši ještě ve třetí fázi zápasu snížili zásluhou Andrlíka, k dorovnaní skóre ale Písku nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře. Z vyrovnaného souboje tak odešel šťastnější hostující tým, který bere plný bodový zisk.