IHC Písek - jun. (LJ, baráž)       6  2  0  2   4

Články o hráči

ne 4.11.2007

Junioři opět remizovali s Rokycany

Po dvou prohrách s Táborem a Velkými Popovicemi se písecká juniorka střetla v pátek s týmem Rokycan, který se drží na šestém místě v tabulce. Písek poměřil síly s Rokycany již podruhé a opět získal jen jeden bod. Asistent kapitána Stanislav Pešta ve 42. minutě zvyšoval už na 3:1, přesto utkání plným bodovým ziskem domácích nakonec neskončilo. Rokycanskému týmu se podařilo vyrovnat a přežít i závěrečnou dvojnásobnou přesilovku Písku.Písečtí junioři trenéra Miroslava Šperla jsou po čtyřech výhrách, šesti porážkách a dvou remízách celkově na osmém místě.

ne 21.10.2007

Junioři si s Příbramí poradili

Osmé páteční kolo první ligy juniorů přineslo píseckým barvám tři cenné body. Junioři rozhodli o svém vítězství v povedené druhé třetině, kterou vyhráli 3:1. Největší hokejový um prokázal Stanislav Pešta, který jednu branku dal a na další dvě nahrál. Komentář trenéra juniorů Miroslava Šperla se nevěnuje jenom zápasu, ale hodnotí i letošní ambice mladých Písečanů.

Aktuální zprávy
ne 25.3.2007

Hodnocení hráčů v sezóně 2006/2007

Stejně jako loni, i po letošní sezóně trenér píseckého A týmu ohodnotil své svěřence. Jan Rybáček je v první řadě spokojen s přístupem mužstva, k němuž se připojil před Vánoci. „Kluci byli perfektní. Neměl jsem s nimi žádný problém,“ pochvaluje si. A co do složení kádru? „Máme výtečnou brankářskou dvojici, nerad bych o ni přišel,“ tvrdí. „V poli máme několik hráčů, kteří to odtáhli, když bylo potřeba,“ těší jej také. Přesto by se mu pro příští ročník hodily nějaké posily. Už jen proto, že mladý rakeťák Holec jistojistě opouští svůj mateřský klub.