Info z kabiny: Jak bude vypadat kádr A-týmu?

Druholigový tým Králů vstoupil do první fáze letní přípravy a postupně odkrývá jména. V tomto článku je postupně doplňujeme aktulizujem podobu kádru.

ne 17.12.2023

O vítězi rozhodla první třetina

Stadion se v sobotním utkání rychle ujal vedení, které i přes zlepšenou píseckou hru dokázal udržet. Za Písek skóroval Václav Brož, který jemně tečoval střelu Jana Radoše ve druhé třetině.

ne 10.9.2023

Boj s Pasovem vítězný pro Krále! V úterý vyzvou doma Příbram

Nedělní podvečer nabídl na píseckém zimním stadionu svižný a důrazný hokej. A hlavně vítěznou radost pro tým Králů z Písku. Ti s německým soupeřem, v jehož dresu řádí expísecký útočník Jaku Čížek, dvakrát prohrávali. Obratem ve druhé třetině se po gólech Filipa Picky a Václava Brože dostali do vedení. Ve třetí třetině Pasov srovnal, Yahor Hrakholski v přesilovce vrátil Písku vedení, ale černí jestřábi z Pasova znovu vyrovnali na 4:4. V prodloužení uspěl důrazný Jan Radoš.