18.1.2008 Plzeň B vs Písek 3:5 0 0 0 0 0
11.1.2008 Písek vs Nymburk 2:3 0 0 0 0 0
6.1.2008 Strakonice vs Písek 3:6 0 0 0 0 0

2007-08  IHC Písek - dor. (LD)                27 10  5 15  12  0

Články o hráči

st 16.8.2017

David Servis slavil výhru i na píseckém ledě

Ve čtvrtém zápase přípravy čekal Písek tradiční soupeř z Českých Budějovic. David Servis odehrál u Otavy dobrý zápas a i když byl hlavně během druhé třetiny pod velkým tlakem domácího týmu, dokázal nasázet čtyři góly. Postupně se trefili Petr Šulčík, Babka, Ferebauer a Roman Šulčík. Modro-žlutí dokázali skórovat jen dvakrát a po gólech Vlka a Jiřince prohráli odvetu 2:4.

st 9.8.2017

Písek v Pouzar aréně dotáhl třígólové manko. Pak padl smolně v prodloužení

V hokejovém centru Pouzar byl ve středu 9. srpna k vidění velmi zajímavý zápas, kterému nechybělo snad nic. Góly, šance, střety, parádní zákroky gólmanů - to vše diváci viděli na malé ledové ploše zdejší haly. Sestava domácích byla prošpikovaná známými jmény - ve skvělém světle se předvedli bratři Šulčíkové, tým táhl zkušený Mrkvička z Tábora a David Servisu vypomohli také hráči loňského kádru prvoligového Motoru Babka a Škoda. V písecké sestavě se poprvé představil ještě nedávno extraligový a prvoligový obránce Martin Parýzek, který si do statistik připsal i jednu vstřelenou branku. Dva góly dal aktivní David Ciboch.

st 17.8.2016

Posílený David Servis na písecké mladíky nestačil

Přípravný zápas mezi Pískem a David Servisem měl velmi divokou první třetinu. Domácí ji vyhráli 4:2 a zadělali na první vítězství v přípravě. Celý zápas pak nastřádaný náskok udržovali a dočkali se konečně vítězné radosti. V dresu hostů se představil například hráč prvoligového Motoru Jakub Babka, jeho kolega se zkušenostmi s první ligou v Budějovicích Adam Přibyl a v brance se ukázali také gólmani z širšího kádru českobudějovického Motoru Spáčil s Kůdelou. Za David Servis nastoupili i hráči, kteří v minulé sezoně oblékali písecký dres - Jiří Ferebauer a Petr Škopek.