2006-07  HC Decin (2.liga, p-o)                       2  0  1  1   0

Články o hráči

před 3 dny

Hrůzostrašná první třetina stála Krále zápas

Na tento zápas, respektive úvodní třetinu, nebudou hokejisté Písku vzpomínat v dobrém. Jihočeši totiž v úvodních dvaceti minutách inkasovali pětkrát, z toho třikrát během prvních čtyř minut. Po těchto rychlých třech gólech opustil brankoviště Kříž, kterého nahradil Korytar, který taktéž v dosavadním průběhu klání třikrát inkasoval. Písek dokázal ve třetí třetině alespoň gólem snížit debakl. Prosadil se Jan Radoš.

st 9.10.2024

Chyby připravily Krále o body

Vyrovnanou partii sehráli hokejisté Písku proti Ústí nad Labem. Utkání nakonec skončilo výhrou Slovanu o jediný gól. Za písecký nezdar ale mohou i dvě nešťastné chyby. Písek v závěru sice sahal po vyrovnání, ale nebylo mu přáno. Na střeleckou listinu se dvakrát zapsal Marcel Kříž. Prosadil se i harcovník Radek Seidl.

ne 25.8.2024

Písek slaví první výhru v přípravě!

Písek v rámci přípravy vyzval na svém ledě rezervu maďarského Fehérváru. Písečtí hokejisté houževnatého soka přehráli 5:2, avšák vítězství se nerodilo snadno. Hattrickem se blýskl Jaroslav Pouzar. Skvělé zákroky v brance předváděl Richard Kříž.