Články o hráči

Zápasy
st 19.1.2022

Důležité tři body! Králové před vlastním publikem deklasovali Havlíčkův Brod!

Písecká družina musela v dnešním utkání oželet například útočníka Lukáše Volfa či brankáře Richarda Kříže. Přesto se podařilo svěřencům trenéra Filipiho předvést dechberoucí výkon a porazit houževnaté Bruslaře z Havlíčkova Brodu. Velikou pochvalu si zaslouží mladý brankář českobudějovické juniorky Dominik Ludvík, který si připsal první start v píseckém dresu. Ludvík vytáhl několik klíčových zákroků a dokázal třikrát vyřešit situaci jeden na jednoho

Mládežnický hokej - zápasy
ne 16.1.2022

Junioři si v Brně otevřeli střelnici!

Písečtí junioři odcestovali k dalšímu kolu Ligy juniorů do Brna, kde se utkali s beznadějně posledními Warriors. Králové potvrdili roli favorita a zvítězili 8:1. Brankář Písku Vondraš inkasoval až v samotném závěru utkání. Třicáté kolo nabídlo i vzácnost v podobě dvou hattricků. První ho zkompletoval útočník Yahor Hrakholski. Následně se o něj postaral i Jaroslav Kreuzman. Po gólu mají kapitán Jan Kurfürst a Marcel Kříž.

Preview k zápasu
čt 13.1.2022

Králové vyrazí bojovat na led třetího týmu tabulky!

Na písecké hokejisty čeká po náročném duelu s Příbramí další těžký boj, a to s pražskou Kobrou, která se aktuálně nachází na třetí příčce se tří bodovou ztrátou právě na druhou Příbram. Svěřenci trenéra Filipiho ve středečním zápase po dvou třetinách nad Příbramí vedli, avšak Baník ve třetí třetině zabral a dokráčel si pro solidní vítězství 5:2. Kobra ve středu překvapivě přišla o body, když prohrála o jednu branku s Řisuty, se kterými Písek svádí boj o předposlední příčku.