Fotografie není přiložena

Jakub Šimoník

útočník
Narozen
7.9.1986 (21 let)
Hůl
levá
Váha
85 kg
Výška
182 cm

Aktuální statistiky 2022/2023

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Články o hráči


Rozhovory
čt 9.7.2020

Tomáš Rod: Vzhlížet k cíli je jediná správná cesta

Během necelého měsíce volna a individuální přípravy hokejistů A-týmu postupně po pohovorech s hráči krystalizuje kostra druholigového kádru pro nadcházející ročník. Trenéři Luboš Rob a Václav Šrámek mohou pro tuto sezonu počítat s další cennou posilou. Do žluto-modrého dresu se vrací odchovanec a hokejista ošlehaný především druhou nejvyšší soutěží Tomáš Rod.

Aktuální zprávy
ne 20.8.2017

Kompenzací za zrušené utkání s Klatovy bude derby otavských celků, Písečtí vyzvou Strakonice

Páté přípravné utkání, v němž měli svěřenci trenéra Míky spadeno na silné Klatovy, bylo sice na žádost západočeského klubu zrušeno, nahlášený pondělní program však namísto úplného stornování nakonec dozná pouze změn v obsazení. Příznivci výběru IHC tak o druhou domácí předsezónní prověrku svého týmu nepřijdou, naopak se mohou těšit na atraktivní derby dvou otavských celků. Na písecký zimní stadion totiž po vzájemné domluvě obou stran dorazí hokejisté Strakonic, jejichž barvy v uplynulé sezoně hájilo několik hráčů, již v minulosti oblékali i modrožlutý dres. Střetnutí, které by nejen díky této skutečnosti mohlo mít opravdu zajímavý náboj, odstartuje v původním termínu 21. srpna v 18:00 hodin.

Aktuální zprávy
čt 30.3.2017

Novým předsedou klubového výboru je Dušan Benák

V úterý 28. března začala volební členská schůze IHC Písek rezignací všech zbývajících členů výboru a dozorčí rady. Stovka přítomných členů a jejich zástupců pak měla za úkol vybrat nové složení vedení klubu. Do výboru byli zvoleni Lukáš Tramba, Jakub Šimoník, Jiří Černý, Alice Kacbundová, Dušan Benák, Petr Kozel a podle svých slov na přechodnou dobu Jiří Kuník. V dozorčí radě jsou Milan Velíšek, Jan Kudrna a Miroslava Preisová. Tito jmenovaní byli jediní, kdo o práci ve výboru a dozorčí radě projevili zájem a souhlasili s kandidaturou. Do dozorčí rady měl původně kandidovat i písecký místostarosta Josef Knot, který těsně před volbou přenechal pozici Milanu Velíškovi.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy