Články o hráči

Mládežnický hokej - zápasy
po 19.12.2022

Junioři před vánoční přestávkou přemohli Šumperk

Písecká juniorka odehrála v neděli 18.12. poslední mač před dlouhou vánoční odmlkou. Jihočeši v utkání dvakrát prohrávali o jednu branku, ale svěřenci kouče Volfa dokázali ve třetí třetině nepříznivý vývoj otočit. Trefili se Řehoř, Hlaváček a Sabiniok.

po 21.11.2022

Juniorka Poruby loupila v Písku

Po první výhře v základní hrací době přišel pro písecké juniory kontrast v podobě porážky. Králové sice začali dobře a dostali se do jednobrankového vedení, poté ale přišel v první třetině zkrat a Poruba si dokázala vypracovat pohodlné vedení o dvě branky. Písečtí junioři se pokoušeli s utkáním ještě něco udělat, ale Poruba dokázala vždy patřičně odpovědět. Prosadili se Hlaváček, Zátopek a Dubský. Kapitán Cháb měl prsty ve všech gólech.

pá 28.10.2022

V souboji dvou posledních týmů se radoval Havířov

Liga juniorů si na dvanácté kolo připravila souboj dvou týmů hrajících na úplném dně tabulky. Utkání dopadlo lépe pro celek z východu republiky, který hlavně díky skvělé druhé třetině uspěl poměrem 6:3. Na straně Písku pálili ostrými Hlaváček, Zátopek a Šipla.