Posledních 5 zápasů

Články o hráči

pá 28.10.2022

Písek ve Vrchlabí bojoval, ale tentokrát to na body nestačilo

Písecké mužstvo se netradičně v pátek představilo ve Vrchlabí a na ledě papírového favorita byl až do poloviny třetí třetiny na dostřel jedné branky. Vrchlabská defenzíva se ale prolomit nenechala a Stadion zvítězil poměrem 5:2. Na listinu střelců se zapsali Volf a Pouzar. Utkání nedohrál smolař Jan Turek, který ve třetí třetině schytal ránu kotoučem do obličeje a odnesl si nepříjemné krvavé zranění.

Mládežnický hokej
út 8.3.2022

Na písecké juniory čekají vyřazovací boje! Jak vůbec vypadá tým vedený trenérem Volfem?

Základní část čítající dvaačtyřicet zápasů je za námi a nyní se musí juniorské organizace připravit na play-off, které startuje již zítra. Písek opanoval skupinu Jih a vyzve silný tým z Brna – Techniku. Hraje se na tři vítězné zápasy. Osud toho prvního se začne psát zítra v 18:15.

Mládežnický hokej - zápasy
so 5.2.2022

Juniorka ve šlágru kola padla v prodloužení

V pátek se odehrálo další kolo Ligy juniorů. Na písecký led dorazil tým ze skupiny Východ – druhá Technika Brno. Utkání slibovalo vyrovnanou a tuhou bitvu a aktéři tohoto zápasu to jasně potvrdili. Po šedesáti odehraných minutách byl stav nerozhodný 2:2, a tak muselo rozhodnout prodloužení. V nastaveném čase se do brejku dva na jednoho dostal celek z Brna, který nekompromisně trestal, a tak u řeky Otavy zůstal pouhý bod. Za Písek se prosadili Hála a Dubský.