Písek ve Vrchlabí bojoval, ale tentokrát to na body nestačilo

Písecké mužstvo se netradičně v pátek představilo ve Vrchlabí a na ledě papírového favorita byl až do poloviny třetí třetiny na dostřel jedné branky. Vrchlabská defenzíva se ale prolomit nenechala a Stadion zvítězil poměrem 5:2. Na listinu střelců se zapsali Volf a Pouzar. Utkání nedohrál smolař Jan Turek, který ve třetí třetině schytal ránu kotoučem do obličeje a odnesl si nepříjemné krvavé zranění.
2. liga - Západní konference 22/23, 12. kolo, pá 28.10.2022
Vrchlabí
5:2
1:0, 2:2, 2:0
Branky a nahrávky: 19. Bláha (Kozák, Duchan), 27. Moník, 40. Jirků (Chalupa, Chrtek), 50. Bláha (Kozák, Perička), 60. Urban (Chalupa) – 28. Volf (Prášek, Matiášek), 37. Pouzar (Hanus). Rozhodčí: Šmika – Kettner, Teršíp. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 787. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 5:2.
Vrchlabí: Vacek (Krinwald) – Kerekanič, Kynčl, Horáček, Štembera, Bendík (A), Fiala, Duran, Perička – Chalupa, Chrtek, Kozák, Moník, Duchan, Krsek, Urban (C), Cerman, Jirků, Bláha (A), Tatar, Šlaicher
Písek: D. Novák (Kříž) – F. Novák, Kurfürst, Dudáček, Radoš (A), Hanus (A), Turek – Bednařík, Koupal, Hrakholski, Macháček, Volf (C), Brož, Matiášek, Hollar, Novotný, Pouzar, Prášek, Andrle