Archiv

Preview k zápasu
pá 1.12.2023

Do Písku přijedou další Lvi! Tentokrát ti z Ústí!

Královské město očekává v sobotou další napadení kočkovitou šelmou! Proti Lvům z Mostu Písek neuspěl, avšak bude šance na reparát, neboť k řece Otavě se vydají na lov Lvi z Ústí nad Labem. Utkání proti atraktivnímu soupeři vypukne v sobotu v 17:00.

Rozhovory
čt 2.12.2021

Bek Lukáš Popela po derby: Takový začátek? To se nesmí stávat

Zkušený obránce Lukáš Popela se hned po příchodu do Písku zařadil k oporám týmu. Naskočil do tří zápasů - dvakrát se radoval z výhry, derby s Táborem mu už ale radost nepřineslo. Šikovný bek prohru 3:7 okomentoval pro klubový web.

Preview k zápasu
st 29.11.2017

První body k odrazu ode dna zkusí Písečtí urvat proti David Servisu

Poslední listopadové utkání sehrají hráči IHC proti českobudějovickému David Servisu. Před zraky domácího publika nejenže budou v rámci sedmnáctého soutěžního kola usilovat o triumf, jímž by napravili dojem ze série čtyř posledních zaváhání, pokoušet se budou především o první krok k tomu povstat jako Fénix z popela, jenž se na ně na úkor bezprostředně předcházejícího nevydařeného klání s Pelhřimovem sesypal, když se po utrpěné porážce propadli na samý chvost tabulky. Ona další nezměrně důležitá zatěžkávací zkouška pro Písecké vypukne ve středu 29. 11. v 18:00 hod.

Preview k zápasu
so 6.2.2010

K Otavě míří šestý Pelhřimov, potvrdí Písečtí roli favorita?

Závěrečné odvety základní části pokračují o tomto víkendu svým dalším kolem a o jeden zápas se ve všech druholigových opět přiblíží vrcholu sezóny – play-off. Písek přivítá na vlastním ledě aktuálně šestý celek vyrovnané tabulky – Spartak Pelhřimov a vzhledem k tomu, že další utkání odehraje Písek na domácí scéně až za dlouhé tři týdny, rozhodně se vyplatí na zápas dorazit. V posledním vzájemném utkání Jihočeši ještě ve třetí části prohrávali na Vysočině 0:4, zápas ale nakonec skončil těsnou výhrou píseckého týmu 5:4. Co přinese dnešní utkání, to uvidíme v 17:30, kdy se naplánováno úvodní vhazování. Sledovat utkání můžete také pomocí podrobného online přenosu.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy