Archiv

Preview k zápasu
út 5.9.2023

Odveta! Písek se představí v Milevsku

Přesně po týdnu se zopakuje utkání mezi Pískem a Milevskem, které se ale tentokrát odehraje u píseckého rivala. Králové v prvním vzájemném duelu zvítězili 4:2, avšak výhra se nerodila úplně podle představ. Budou milevští hokejisté kousat i na vlastní půdě?

Aktuální zprávy
po 2.7.2018

Písecký A-tým dře pod novými trenéry. Po pauze vyjede na led

Dravé mládí a zkušenost. Tak je složená nová trenérská dvojice u píseckého druholigového A-týmu, který vedou do nové sezóny mladý trenér Karel Herr a zkušený asistent Václav Šrámek. První jmenovaný přišel do Písku v loňském roce k mladšímu dorostu, kde uplatňoval zkušenosti z vedení mládeže na Spartě. V sezóně několikrát nastoupil i v sestavě áčka. Matadora Václava Šrámka asi není třeba v Písku představovat.

út 26.9.2017

Jihočechy čeká těžký oříšek. Přijede neporažený Žďár nad Sázavou

Jihočeši ve středu v podvečer nastoupí před domácím publikem proti silnému Žďáru nad Sázavou. Oba týmy se v přípravných zápasech před sezónou spolu nepotkaly. Kdo půjde do branky Písku není jisté, ale s největší pravděpodobností nastoupí Štekr. Zatím odchytal dvě utkání. Klec hostů bude hájit jednička Řehoř. Tento gólman zatím odchytal 3 zápasy, které Plameny vyhrály. Navíc má už čisté konto.

pá 22.9.2017

Poprvé venku. Písek jede do Klatov

Písecký druholigový A-tým čeká první venkovní mistrovské utkání. V rámci třetího kola skupiny Střed cestují svěřenci trenérů Míky a Volfa do Klatov. Na západě Čech budou chtít napravit dojem z jihočeského derby s Táborem, ve kterém se ani jednou gólově neprosadili. Utkání v Klatovech začíná v sobotu 23. září v 17.30.

pá 15.9.2017

Stav pohotovosti! Do Písku míří táborští kohouti

Druhé kolo skupiny Střed proti sobě svede dva odvěké rivaly! Síly v sobotu 16. září od 17.30 poměří celky Písku a Tábora, v jejichž kádrech došlo během letní přestávky k velkým změnám. Bilance vzájemných zápasů z posledních dvou druholigových sezón je naprosto jednoznačná. Písek nedokázal vzít kohoutům ještě ani bod a hokejisté od Jordánu budou favoritem i v sobotním duelu.

st 13.9.2017

Domácí obrat nedokonali, vybojovali však cenný bod

Do Písku přijely v rámci prvního kola 2. ligy favorizované Moravské Budějovice. Hostům se v první polovině dařilo lépe, kdy po trefách zkušeného Puchera, Kusého a Havla vedli po dvou třetinách 3:1. Do té doby jedinou branku Písku zaznamenal v první třetině Rod. Písečtí se po přestávce na žihadla vrhli a podařilo se jim zápas vyrovnat. Nejdříve snížil Pouch, který prostřelil gólmana hostí, na konci třetí části srovnal krásně Hřebíček. Prodloužení vítěze nepřineslo, rozhodnout tak musely nájezdy. Vítěznou trefu si v nich připsal hostující Denis Kusý, který hostům zařídil těsnou výhru.

po 4.9.2017

Bavorský Deggendorf u Otavy vyučoval v produktivitě

Písečtí hokejisté nebudou na zápas s Deggendorfem vzpomínat v nejlepším. Zraněními a nemocí sužovaná kabina vyslala do osmého přípravného zápasu okleštěnou sestavu, kterou doplnil z farmářské Radomyšle obránce Radek Volf. V dresu Písku se představili při absencích další nové tváře - Jakub Doktor z Motoru, který by měl v Písku vypomáhat formou střídavých startů, a na zkoušku je v Písku také Václav Pouch z Milevska, který si předloni zahrál za úspěšnou píseckou juniorku. Žádný z nich však nedokázal společně se svými spoluhráči vyzrát na zkušenější hosty, kteří v utkání vyčnívali hlavně produktivitou. Písek prohrál s německým třetiligovým Deggendorfem 0:4.

po 23.11.2015

Písecká juniorka poprvé v sezóně padla

Juniorský výběr si připsal první porážku v ligové sezóně. Na ledě druhé Třebíče Písečtí rychle prohrávali 0:2 a tento rozdíl se ukázal pro další průběh utkání klíčový. Branky Hřebíčka, Poucha a Turka na výhře Horácké Slavie nic nezměnily.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 9.10.2015

Junioři vezou tři body i z Krkonoš

Ani ve čtvrtém kole Ligy juniorů nepoznali hokejisté IHC Písek hořkost porážky. Na zimním stadionu ve Vrchlabí, kde své domácí zápasy hrají junioři HC Krkonoše, zvítězili Písečtí těsným rozdílem 3:2, když se trefili Koupal, Pouch a Turek. Další utkání sehrají junioři od Otavy na domácím ledě - v neděli 11.10. od 18.50.

Mládežnický hokej
po 14.9.2015

Junioři jsou na novou sezonu dobře připraveni

Písecká juniorka zažívá jedno z nejlepších období novodobé historie v Písku. Po loňském úspěchu, kdy se juniorka probojovala do play off, nyní zbrojí svěřenci Radka Volfa na další ročník. Už podle přípravných zápasů a širokého kádru, který má písecký lodivod k dispozici, je jasné, že Písek nebude patřit k otloukánkům druhé nejvyšší juniorské soutěže.