Archiv

Mládežnický hokej - zápasy
st 9.3.2022

Dorost zvládl dohrávku prvního kola proti rezervě Motoru!

V úterý byla na programu dohrávka prvního kola nadstavbové části, ve které se utkal Písek a českobudějovická rezerva. Králové svého soka přehráli poměrem 3:0. Postupně se trefili Prokop, Kurfürst a Kozlík.

Mládežnický hokej - zápasy
so 29.1.2022

Dorost úřadoval v Poděbradech!

Nadstavbové dorostenecké boje pokračují a v rámci tohoto kola odcestovala mladá jihočeská družina do Poděbrad. Písečtí již od první minuty vedli a Poděbrady ztrátu dotahovaly marně. Po dvou gólech mají Tomáš Hlaváček, Michal Kozlík a Matěj Prokop.

Mládežnický hokej - zápasy
út 28.9.2021

Pootavské dorostenecké derby skončilo pro Strakonice debaklem!

Pootavské derby ozdobilo sváteční den! Na písecký led přijely Strakonice, které čekalo šedesát minut pohromy. Strakonice skórovaly pouze jednou, a to ve druhé třetině. Mladí Králové zvládli za tři třetiny nasázet Strakonicím neuvěřitelných sedmnáct branek. Opravdu se nejedná o překlep. Písečtí dorostenci zvítězili jasně 17:1. Hlaváček s Bejšákem zaznamenali hattrick. Rottenberg, Prokop a Bejšák po pěti kanadských bodech. Velíšek rozdal tři gólové přihrávky a o jednu se sám postaral.

Aktuální zprávy
po 4.3.2013

Hokejový most Šumperk - Písek

Páté utkání skupiny O baráž odehráli hokejisté Písku na šumperském ledě. Zápas se Jihočechům vůbec nevydařil a svěřenci trenérů Setikovského a Kudrny se vracejí domů s vysokou porážkou.

Aktuální zprávy
pá 21.12.2012

Hokejový most Ústí nad Labem - Písek: Lvi vyprovodili Písecké ze svého ledu s výpraskem

Web píeseckého klubu doprovízel prvoligové tým IHC k favoritovi do Ústí nad Labem. Po tradičním mostě ovšem putovaly do města na řece Otavě velmi nepříjemné zprávy...

Preview k zápasu
út 27.1.2004

O důležitou desátou příčku s desátým Havířovem!

Písek, Prostějov, Havířov, Opava nebo Brno. To je pět celků a jen jeden z nich nebude muset bojovat o sestup a vyhne se vždy nepříjemné baráži. A ta by pro Písek byla o to nesnadnější, že všechny čtyři ostatní kluby jsou od jihu Čech hodně vzdálené a několikrát za týden cestovat na druhou stranu republiky žádnému týmu na výkonu nepřidá. O to víc se bude muset Písek snažit nyní. A právě tým na desátém místě - Havířov, bude středečním soupeřem. Písek umí na Havířov zahrát, nyní bude chybět ale zraněný Míka a pravděpodobně i brankář Šmíd, který v úterý vychytal výhru Slavie ve Vítkovicích (32 zákroků - 1 gól), naopak hrát by měli pendlové z Budějovic. "Nikdy nevíte co s týmem udělá 400 km v autobuse," říká Václav Šrámek. Nezbývá než popřát šťastnou cestu a veselý návrat! Ze zápasu poprvé v historii z Havířova přineseme on-line zpravodajství minutu po minutě!

Preview k zápasu
ne 21.12.2003

Podívaná na Pantery bude zadarmo!

V netradiční pondělní čas půjdeme opět na hokej. Do vánočně naladěného Písku přijedou odehrát předehrávané 29 kolo hokejisté Havířova. Domácí nebudou mít jistě lehkou úlohu, protože dvanáctý celek tabulky určitě bude chtít odčinit svoje šestnáct dnů staré nezdařené vystoupení na našem ledě, navíc je psychicky posilněn překvapivým bodem z Jihlavy v minulém kole. I přesto budou domácí favoritem utkání, vždyť ve třech minulých kolech získali plný bodový zisk! Jakou vánoční nadílku Písek asi Havířovu přichystá?

Preview k zápasu
po 10.11.2003

Proti Opavě s Fryaufem ale bez Mainera

Posilněni o nové jméno vyjedou ve středu naši hokejisté na vlastní led proti opavskému Slezanu. Tím mužem je již skoro týden avizovaný Martin Fryauf z Třebíče, který nastoupí na Bouzem uvolněné místo - do útoku. Druhá avizovaná posila třiatřicetiletý obránce PETR MAINER nakonec na měsíční hostování nepřijde, protože Karlovy Vary, kterým práva na hráče patří, chtěly za jeho uvolnění příliš mnoho peněz. Tímto se omlouváme za předčasně vypuštěnou informaci. Dotlačí Martin Fryauf písecký klub k tolik potřebným třem bodům? Přijďte se na písecký zimák sami podívat!

Preview k zápasu
út 23.9.2003

Jede si Písek do Opavy pro body?

Vrcholovým hokejovým celkům na jihu Čech se nedaří. České Budějovice a Písek získali dohromady v osmi zápasech pouhý jeden bod. Další možnost dokázat, že my tady na jihu hokej hrát umíme, má Písek. Své hokejové umění bude předvádět Slezanům ve vzdálené Opavě. Té se zatím daří jen průměrně, po třech kolech má čtyři body. Navíc trenér Milan Rambous říká: „Je vidět, že se nám venku hraje lépe než doma – viz zápas v Mladé Boleslavi.“ Tak snad se ve středu na zimním stadionu v Opavě slova píseckého trenéra potvrdí.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy