Archiv

Aktuální zprávy
pá 15.9.2017

Stav pohotovosti! Do Písku míří táborští kohouti

Druhé kolo skupiny Střed proti sobě svede dva odvěké rivaly! Síly v sobotu 16. září od 17.30 poměří celky Písku a Tábora, v jejichž kádrech došlo během letní přestávky k velkým změnám. Bilance vzájemných zápasů z posledních dvou druholigových sezón je naprosto jednoznačná. Písek nedokázal vzít kohoutům ještě ani bod a hokejisté od Jordánu budou favoritem i v sobotním duelu.

Aktuální zprávy
út 1.8.2017

Písecký dres oblékne Martin Parýzek, obránce se zkušenostmi z extraligy

Realizační tým druholigového mužstva IHC Písek odtajnil na začátku herní přípravy prozatimní kádr, ze kterého postupně vykrystalizuje soupiska pro nadcházející ročník. Tréninkové jednotky polyká hodně mladý tým – kostru kádru z minulé sezóny doplnili mladíci z písecké juniorky, jejíž soutěž svaz zrušil pro nedostatek týmů. V kádru se objevují ale i nová zajímavá jména.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 9.12.2016

Juniorka znovu zabrala. Plameny ze Žďáru rozmetala devíti brankami

Hokejisté Žďáru nad Sázavou si z píseckého zimního stadionu opět neodvezli příjemnou vzpomínku. Domácí hráči totiž měli vzhledem k předešlým dvěma nevydařeným utkáním co napravovat, pročež svého soupeře příliš nešetřili. Prořídlý celek žďárských Plamenů utrpěl na konci pátečního klání vysokou porážku 9:2 poté, co se během druhé dvacetiminutovky nechal Píseckými doslova převálcovat. Mladí Jihočeši v jejím průběhu nasázeli do sítě velice slušný půltucet branek, čímž prakticky vzato předběžně rozhodli o výsledku celého zápasu. Vskutku vydařený večer za sebou mají Dmytro Torba a František Bárta, jimž oběma se podařilo nastřádat úctyhodných šest bodů.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 14.10.2016

Junioři smetli Krkonoše

Písečtí junioři za sebou mají další vítězné tažení. O tři body tentokrát usilovali na ledě výběru z Krkonoš, jenž se potácí ve spodní části tabulky. Jihočeši tak vstupovali do utkání v roli papírového favorita, kterou poměrně snadno splnili poté, co svého soupeře deklasovali deseti vstřelenými brankami. Kromě dvougólového Karla Strnada přispěl k vítězství svého týmu velkou měrou i Dmytro Torba, jemuž se znovu podařilo potvrdit svou letošní formu tím, že již po třetí v sezoně zaznamenal hattrick.

Mládežnický hokej - zápasy
so 1.10.2016

Juniorka slaví další výhru! Poradila si i se žďárskými Plameny

Juniorům se prozatím daří navázat na vynikající výsledky z předešlé sezony. Svou třetí letošní výhru v řadě přidali v utkání proti Žďáru nad Sázavou, v němž před zraky domácích diváků poměrně hladce zvítězili vysoko 7:1. Vítězství svému týmu vystříleli především dvougólový Tomáš Rod a kanonýr Dmytro Torba, který si stejně jako v předchozím zápase připsal hattrick.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 23.9.2016

Juniorka v prvním kole převálcovala Jindřichův Hradec

V prvním kole ligy juniorů přijel do Písku jindřichohradecký Vajgar. Hosté dorazili k Otavě pouze s 12 hráči, včetně gólmana Fogla. Ztráceli od úvodu zápasu, když brankové skóre otevřel v úvodu střetnutí střelec Dmytro Torba, který v utkání zkompletoval hattrick. Písek nakonec slavil výhru 9:1, když hosté dokázali skórovat v samém závěru.

Rozhovory
čt 17.3.2016

Trenér Jindřich Setikovský: Postup je pro mě zadostiučiněním

P í s e k - Před několika dny oficiálně skončily poslední zápasy Ligy staršího dorostu, kterou Písek letos opouští - svěřenci trenéra Jindřicha Setikovského totiž postoupili do Extraligy staršího dorostu a v nadcházející sezóně je čeká boj mezi elitními týmy. Hodnocení uplynulé sezóny a plány na sezónu příští vám přinášíme v rozhovoru s hlavním trenérem.

Mládežnický hokej
ne 17.1.2016

Junioři a starší dorost si upevnili svá výsadní postavení

Písecká mládež měla poslední týden méně zaplněný program, díky nařízeným volnům a blížící se mládežnické olympiádě. Kromě čtvrtých tříd nastoupily také ligové celky staršího dorostu a juniorů, které si svými výsledky upevnily první příčky ve svých skupinách a nadále velmi důrazně atakují postupové pozice.

Mládežnický hokej
po 19.10.2015

Junioři táhnou píseckou mládež, páťáci nadělovali Krumlovu

Juniorka zažívá skvělé období. Ztratila pouze bod a vévodí Lize juniorů. Pátá tříta dala dvacet tři branek Krumlovu, ostatní kategorie neměly příliš povedený týden.

Mládežnický hokej
po 5.10.2015

Výsledky mládežnických kategorií minulého týdne

Písecká mládež je dlouhodobě na vysoké úrovni a v minulých letech velmi statečně vzdorovala daleko ambicióznějším týmům. Nyní jsou vlajkovou lodí junioři, kteří zažívají průlomovou sezonu, která ještě může skončit velkým překvapením.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy