Fotografie není přiložena

Tadeáš Horejš

 
10
Narozen
- ()
Hůl
-
Váha
-
Výška
-

Aktuální statistiky

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Články o hráči


Mládežnický hokej
út 3.7.2018

Filip Hořejší nominován na kemp reprezentace

Brankář Filip Hořejší je nominován na reprezentační kemp gólmanů v kategorii U16, který se bude konat v polovině července v Třemošné. Písek tam bude mít také zastoupení v trenérském štábu - v realizačním týmu kempu je i písecký trenér brankářů Václav Pipek.

Mládežnický hokej - zápasy
ne 18.2.2018

Kolínské drama zvládl mladší dorost díky reklamě na týmový výkon

Kdo se bojí, nesmí do lesa - ani na led. To však dnes zdaleka nebyl případ mladších dorostenců, kteří v rámci třináctého kola nadstavby přivítali v domácím prostředí papírově favorizovaný výběr kolínských kozlů. S tím už se Písečtí letos jednou utkali a bohužel, o vyvedeném klání nemohla být tehdy vůbec žádná řeč. Tentokrát ovšem svěřenci trenéra Herra dokázali, že mají pro strach uděláno. Do zápasu ani navzdory této hluboce zakořeněné, nepříjemné vzpomínce nevstoupili nijak zakřiknutě, ba právě naopak: po skončení úvodní dvacetiminutovky, v níž se svým soupeřem zvládali držet krok, totiž dokonce opatrovali křehký jednogólový náskok, k jehož navyšování se navíc posléze nestavěli ani trochu utopisticky. Během prostředního dějství se pak zhruba v rozmezí tří minut dokázali prosadit ještě dvakrát, díky čemuž měli svého soupeře dobrou chvíli takříkajíc na lopatě. Hosté nicméně své kvality nenechali úplně spát, v závěru téže třetiny stav utkání po zásluze snížili a co víc, na svůj nápor v následující periodě úspěšně navázali. Dostali se až takřka na dostřel, mladí Jihočeši ale veškeré jejich následné snaze o vyrovnání, jež byla opravdu úporná, zejména díky příkladnému týmovému výkonu, obětavosti a množství důležitých zákroků brankáře Hořejšího nakonec zdárně odolali a uhájili těsný, leč neméně zasloužený, triumf 3:2.

Mládežnický hokej - zápasy
út 13.2.2018

Mladší dorost si posvítil na béčko Jihlavy, přidal třetí triumf v řadě

Kromě svých školních a jiných všedních povinností měli písečtí mladší dorostenci v úterý 13. února poměrně nezvykle i ty hokejové. K dohrávce osmého kola nadstavbové části soutěže totiž dorazila k Otavě rezerva jihlavské Dukly, která na ledě mladých Jihočechů usilovala o zredukování bodové propasti, jež mezi ní a tou dobou šestým Pískem zela. Svěřenci trenéra Herra se však se svým nabitým programem popasovali na jedničku - po relativně vyrovnané úvodní dvacetiminutovce se chopili taktovky, kterou už do konce utkání nepustili. Svého soupeře po naprostou většinu zbytku zápasu přehrávali, k dalšímu tříbodovému zisku, díky němuž si v tabulce o jednu příčku polepšili, tak dokráčeli zcela po zásluze. Celý duel sice ovládli v poměru 4:1, nutno ovšem podotknout, že jejich střelecký účet mohl být vzhledem k množství prošustrovaných příležitostí a velké aktivitě nepoměrně bohatší. Na výhře se vedle tandemu dvougólových střelců ve složení Jaroslav Suchan a Lukáš Polák velkou měrou podílel i brankář Filip Hořejší, kterého hosté o kýžené čisté konto, jež by si dnes býval opravdu zasloužil, smolně připravili v závěru střetnutí.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy