Fotografie není přiložena

Václav Pechlát

útočník
20
Narozen
8.3.2001 (17 let)
Hůl
-
Váha
-
Výška
-

Aktuální statistiky

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Články o hráči


Mládežnický hokej - zápasy
ne 24.2.2019

Junioři opanovali poslední klání s Táborem, podruhé v řadě uštědřili bůra

Už je nikdo nepředstihne. Po dnešním utkání u Jordánu je jisté, že druhou část soutěže zakončí písečtí junioři na výsluní tabulky své nadstavbové skupiny. Na led svého jihočeského rivala, který se v tuto chvíli přetahuje o druhou příčku s dosud druhým Žďárem nad Sázavou, dorazili hráči IHC v neděli 24. února nejen s vyhlídkou dalšího zdárně zvládnutého duelu, ale právě i se záměrem předběžně si pojistit kýžené první místo. To se jim nakonec úspěšně podařilo, když k poslednímu nadstavbovému střetnutí s hokejisty Tábora přistoupili s pokorou, spolu s níž si zodpovědně dokráčeli pro plný bodový zisk poté, co se v průběhu šedesáti minut dokázali prostřílet k vítězství 2:5. Dvěma brankami přispěl k výhře nad houževnatými kohouty kapitán žlutomodrého výběru Vojtěch Šuhaj, po jednom přesném zásahu zaznamenala trojice Petřík-Pechlát-Novák. Pět kol před koncem druhé části soutěže tak mají Písečtí na svém kontě dvaašedesát bodů a mohou s klidem na duši sledovat vývoj procesu formování finálního uskupení svých pronásledovatelů. Ke svému dalšímu zápasu nastoupí žlutomodří již zítra večer, kdy v domácím prostředí vyzvou výše již jednou zmiňovaný a zajímavě motivovaný výběr od řeky Sázavy.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 22.2.2019

Mocný finiš pojistil juniorům povinné tři body proti Vajgaru

Večerní program na píseckém zimním stadionu byl v pátek dvaadvacátého února plně v režii žlutomodrých juniorů. Jejich zápasový repertoár tentokrát krátce před dvacátou hodinou nabídl souboj prvního s posledním - nadstavbě dominující svěřenci trenéra Volfa totiž vyzvali ve svém hokejovém svatostánku nevalně si vedoucí a na dně tabulky se krčící výběr jindřichohradeckého Vajgaru. Hráči hostujícího výběru vstupovali do utkání v nesnadné pozici papírového outsidera a se znatelně okleštěnou sestavou, což byly karty, s nimiž mohli jedině překvapit. Bohužel pro ně, Písečtí se v průběhu střetnutí nechali poměrně dost jasně slyšet, že jakákoliv překvapení zkrátka a dobře nejsou zrovna jejich šálkem kávy. Vývoj zápasu začali směřovat k obrazu svému již v úvodních dvaceti minutách, které využili ke zhotovení hubeného jednogólového vedení. To se vzhledem k jejich nezpochybnitelné velké střelecké převaze ve finále stalo nepříliš adekvátní protihodnotou jimi vynaloženého úsilí. Svému soupeři toho dovolili opravdu pramálo, ten se tak alespoň snažil domácím znepříjemňovat hru důrazem a tvrdostí v osobních soubojích. Prostřední dějství mělo takřka identický scénář: i v jeho průběhu si aktivitou hýřící Písečtí připsali pouze jeden přesný zásah k dobru, zbytek jejich útočného snažení zrovna tak ztroskotal na neefektivní koncovce. Hokejisté Vajgaru oproti tomu herně viditelně pookřáli, příliš platné jim to nicméně v konečném důsledku nebylo. Na dosavadní podívané se toho příliš nezměnilo ani v závěrečné periodě, jíž opět kralovali mladíci od Otavy. Těm se konečně po zásluze podařilo prolomit prozatímní střeleckou nepřízeň a do jindřichohradecké sítě jim postupně napadaly další tři kousky, jimiž si pojistili další tříbodový triumf, jímž se výrazně přiblížili k předběžnému definitivnímu uhájení svého prvenství, které zaručuje otevření brány do bojů o extraligu. K tomu by se, za předpokladu že zvítězí, mohli propracovat již tuto neděli, kdy se od 14:00 hodin střetnou s táborskými kohouty. Dnešní utkání sedlo především Václavu Pechlátovi, který výkon svého týmu podpořil dvěma trefami a jednou asistencí.

Mládežnický hokej - zápasy
so 12.1.2019

Junioři uhájili svou neporazitelnost, v nájezdech vyšachovali Budějovice

Písečtí junioři i nadále pokračují v úspěšném střádání důležitých bodů, které jim napomáhají k upevňování dosavadní nadvlády nad jejich nadstavbovou skupinou. Ty poslední ukořistili na ledě svého neoblíbeného soupeře z Českých Budějovic, kde v pátek vpodvečer odehráli své první venkovní utkání v novém roce. Předzápasové prognózy slibující vyrovnaný duel se i tentokrát potvrdily - své opodstatnění našly již v úvodní dvacetiminutovce, během níž si oba výběry připsaly shodně po dvou brankách. Obdobný průběh mělo i prostřední dějství, na jehož konci však mohli být posléze o chlup spokojenější domácí, kteří při skóre 5:4 rázem opatrovali hubený jednogólový náskok. Tím se ovšem svěřenci trenéra Volfa nenechali nijak zviklat, svou ztrátu v rámci závěrečné periody zdárně dohnali a vynutili si tak měření sil v dovednostní disciplíně. V té pak svého vyzyvatele zvládli předčit a získat pro sebe bod navíc. O prvním vítězství nad Českobudějovickými v letošní sezoně rozhodl svým nájezdovým triumfem Václav Pechlát, který navrch zaznamenal ještě jednu trefu a asistenci v řádné hrací době. Dvěma přesnými zásahy svému celku pomohl Matěj Přibyl, dva body zaznamenal kapitán Vojtěch Šuhaj.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy