Fotografie není přiložena

Jan Lang

obránce
15
Narozen
- ()
Hůl
-
Váha
-
Výška
-

Aktuální statistiky

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Články o hráči


Mládežnický hokej - zápasy
ne 10.10.2021

Dorosteneckou formu pocítila i rezerva Motoru!

Šest vítězství v řadě! Přesně takovouto šňůrou se mohou pyšnit mladí Králové, kteří naposledy zvítězili 5:1 proti rezervě českobudějovického Motoru. Utkání se začalo lépe vyvíjet pro domácí Budějovice, když se prosadil Lang. Následovala ale otočka a Písek si dokráčel pro další vysoké vítězství. Hlaváček si připsal tři kanadské body, Kozlík dva. Bejšák jakožto vrchní nahrávač připravil dvě branky.

Preview k zápasu
čt 9.1.2020

Do královského města přijede potřetí bojovat Kobra

Na led Králů se v třicátém kole přijede prát o další body silná Kobra, která obklopuje třetí příčku v průběžném pořadí tabulky Střed. Domácí výběr má před sebou těžký úkol, protože hokejisté z Prahy na první tým ztrácí sedm bodů a v utkání v Písku budou chtít určitě bodovat. Jihočechům patří sedmá příčka, ale už dvakrát se jim podařilo zaskočit favorita a dovézt zápas do vítězného konce. Střet obou týmů vypukne již tuto sobotu, kdy v 17 30 hod bude kotouč vhozen na ledovou plochu. Přijďte podpořit naše hokejisty v cestě za dalším úspěchem.

Preview k zápasu
pá 13.9.2019

Těžká domácí zkouška. Do Písku přijede Kobra

Písečtí hokejisté se v tomto ligovém ročníku představí poprvé doma. A čeká je hned náročný test. K Otavě má namířeno pražská Kobra, která před sezonou vyhlásila útok na nejvyšší příčky. Zápas začíná v sobotu 14. září od 17.30.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy