22.2.2020 Písek vs David Servis ČB 4:7 1 1 2 0 0
15.2.2020 Písek vs Klatovy 1:8 0 0 0 0 0
12.2.2020 Kobra Praha vs Písek 12:1 0 1 1 0 0

Články o hráči

Aktuální zprávy
st 16.6.2021

Herní příprava: Známí konkurenti i zahraniční soupeři

Druholigoví hokejisté IHC Písek se připravují na nadcházející soutěžní ročník. Klub aktuálně zveřejnil seznam domluvených přípravných zápasů, které odstartují ve druhé polovině letních prázdnin.

čt 20.8.2020

Písek vs. Black Dogs. Krále čeká druhý domácí zápas

V rychlém sledu po sobě sehrají hokejisté z královského města Písku další přípravné utkání. Na středeční nevydařené představení z ledu favorita z Příbrami budou chtít svěřenci trenérů Roba a Šrámka dát rychle zapomenout duelem s univerzitním celkem Black Dogs Budweis, který v původním harmonogramu nahradili rezervní tým Salzburgu.

Zápasy
so 11.1.2020

Další hororová třetí třetina sebrala Písku veškeré naděje na dobrý výsledek

Utkání mezi Pískem a Kobrou přinášejí v této sezóně poměrně hodně branek a také překvapivá vítězství. V tomto utkání platil pouze bod číslo jedna. Do utkání vstoupil lépe celek z Prahy, který skóroval po třech minutách hry zásluhou Hlinky. O pár minut později ale dokázal vyrovnat kapitán Hanus. Po prvních dvaceti minutách byl stav nerozhodný 1:1. I ve druhé periodě udeřila jako první Kobra a poté udeřila ještě jednou. Písek tedy musel dotahovat dvoubrankovou ztrátu a čtyři minuty před druhou sirénou snížil opět Hanus. Vypadalo to, že budeme svědky velmi napínavé bitvy až do samotného konce, ale všechno rozhodly dvě rychlé branky hostů ve třetí třetině. Kobra dokázala ve zbytku utkání skórovat ještě třikrát a dotáhla utkání do vítězného konce.