20.11.2019 David Servis ČB vs Písek 5:2 0 0 0 0 0
16.11.2019 Klatovy vs Písek 2:1 0 0 0 0 0
9.11.2019 Písek vs Kobra Praha 6:4 0 0 0 0 0

Články o hráči

Zápasy
čt 12.12.2019

Králové berou bod, nájezdy rozhodl klatovský Houdek

Uprostřed pracovního týdne čekalo hokejisty z královského města další utkání, kdy na led domácího áčka přijeli Klatovy. Písečtí si vypracovali po dvou třetinách vedení o dvě branky, o které ve třetí části přišli. Hostům se podařilo zápas otočit, ale v poslední minutě srovnali domácí Králové na 3:3. Utkání nakonec rozhodly samostatné nájezdy, kdy se trefil hostující Houdek a dva body si tak odvážejí Klatovy.

Zápasy
st 25.9.2019

Hořký hattrick Romana Tintěry. Písek je bez bodu

Písek v krajském městě prohrál vyrovnaný zápas. Hráči od Otavy se na vstřelený gól opět hodně nadřeli, ale znovu inkasovali po zbytečných laciných hrubkách. Nic jim proti David Servisu nebyl platný ani hattrick Romana Tintěry a jedna trefa Adama Nováka. Písečtí odehráli utkání bez dvou zraněných útočníků první formace Jana Polaty a Martina Koupala. Staronovou tváří je mladý bek Dominik Houdek, který má do Písku střídavé starty z juniorky Hradce Králové.

Aktuální zprávy
po 10.6.2019

Kádr A-týmu opouští některé opory. Písek narazí ve druhé lize na tým z Číny

Nová pozice píseckého druholigového týmu se pomalu vykresluje. Po minulé úspěšné sezóně Písek nejspíš přijde o některé opory, které se vydaly za novými výzvami. Podle aktuálních zpráv budou muset trenéři Herr a Šrámek postrádat nejlepšího střelce Jana Sýbka, nejlepšího nahrávače Petra Hučka a brankářskou oporu Martina Hausera. Chybět budou také Jan Marcilis, Dominik Houdek a Vojtěch Šuhaj - poslední dva jmenovaní zkusí štěstí v extralize juniorů.