Články o hráči

Preview k zápasu
včera

Králové poprvé doma! K Otavě přijede houževnatá Příbram

Ligový ročník 2021/2022 již naplno odstartoval a čeká nás druhé kolo třetí nejvyšší české soutěže. Ve druhém kole na sebe narazí Písek a Příbram. Písečtí hokejisté první utkání na ledě Chebu nezvládli, kdežto Příbram si poradila s Klatovy. Utkání startuje ve středu 22.9. v tradičních 18:00.

Zápasy
so 18.9.2021

Těsná prohra v Chebu. Rozhodlo trestné střílení

První zápas nového druholigového ročníku vyzněl pro písecké hokejisty bodově naprázdno. Na neprobádaném kluzišti nepříjemného Chebu se sice Králové dostali v úvodu druhé třetiny do vedení po gólu Vojtěcha Šuhaje, ale Stadion zvládl otočit. Jihočeši dokázali srovnat díky trefě obránce Marcela Dvořáka. Domácí rozhodli v 56. minutě po nařízeném trestném střílení. Stav 3:2 už do konce udrželi.

pá 17.9.2021

Druhá liga startuje! Písek se představí v Chebu!

Kolotoč přípravných utkání je již za námi a čekají nás po dlouhé době ostré zápasy. První kolo odehrají Králové v Chebu, který je pro písecké hokejisty velkou neznámou. Utkání se odehraje v sobotu 18.9. v 17:00.