Archiv

Mládežnický hokej
út 8.3.2022

Na písecké juniory čekají vyřazovací boje! Jak vůbec vypadá tým vedený trenérem Volfem?

Základní část čítající dvaačtyřicet zápasů je za námi a nyní se musí juniorské organizace připravit na play-off, které startuje již zítra. Písek opanoval skupinu Jih a vyzve silný tým z Brna – Techniku. Hraje se na tři vítězné zápasy. Osud toho prvního se začne psát zítra v 18:15.

Mládežnický hokej - zápasy
ne 6.3.2022

Junioři udělali skvělou tečku za základní částí!

Základní část Ligy juniorů dnešním dnem končí a na písecké hokejisty bude v nejbližších dnech čekat play-off proti Technice Brno. Písecká sestava v posledním kole byla okleštěná, ale i přes tuto skutečnost si mužstvo vedené trenérem Volfem dokráčelo pro solidní vítězství 6:1. Na listinu střelců se postupně zapsali Hail, Kulvejt, Hrakholski, Andrle, Hollar a Mikeska.

Mládežnický hokej - zápasy
so 8.1.2022

Junioři zvládli fyzicky náročný duel s Ústím nad Labem!

Po vánoční přestávce se opět rozběhla Liga juniorů a první Písek vyzval na domácí půdě předposlední Ústí nad Labem. Celých šedesát minut doprovázely hru ostré zákroky u mantinelu a potyčky, které vyústily především ve druhé třetině, ve které došlo k solidní bitce mezi Hailem a Totem. Rozhodčí oba aktéry následně vyloučil do konce utkání. Jihočeský tým potvrdil roli favorita a zvítězil poměrem 4:1. Mladí Králové ale musí rychle zregenerovat, protože je po náročném zápase čeká již v neděli další zkouška, neboť k řece Otavě zavítá silná Kobra Praha.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy