Archiv

Preview k zápasu
pá 14.10.2016

Bojovně naladěný Písek se představí v třaskavém derby v Táboře

Další ostrý test čeká mladý hokejový tým z královského města Písku. Dobře naladění hoši od Otavy okusí elektrizující atmosféru vypjatého derby s Táborem, které začíná v sobotu 15. října v 18 hodin u Jordánu. Tým IHC Písek se i díky šňůře čtyř výher v řadě drží v popředí tabulky. Táborští hokejisté mají rozjezd pomalejší – mají o zápas méně a jsou sedmí.

Preview k zápasu
pá 22.1.2016

Oblíbené jihočeské derby klepe na dveře, podaří se Písku tentokrát uspět?

P í s e k - Již v sobotu podvečer se u Otavy odehraje dlouho očekávané derby. Silný Tábor v prvním vzájemném měření sil jednoznačně vyhrál, tentokrát ovšem bude mít výhodu domácího prostředí k dispozici Písek. Atraktivní duel sedmého celku s druhým startuje v tradičním čase - 17:00. " Pokud celková návštěva utkání IHC Písek - HC Tábor dosáhne počtu alespoň 2 500 platících diváků, bude na další ligové utkání s atraktivním soupeřem z Vrchlabí vstup zdarma. Pokud by byla písecká aréna vyprodána, bude vstup zdarma i na utkání se Sokolovem, zároveň připravujeme zajímavé ceny pro diváky," láká na derby vedení píseckého klubu.

Aktuální zprávy
čt 26.9.2013

Aukce hraných dresů z loňské sezóny končí už dnes!

Celkem dvanáct dresů z loňské prvoligové sezóny mohou vydražit fanoušci píseckého klubu. Aukce končí už dnes, 26. září, v 16 hodin. Proto neváhejte a zapojte se do aukce originálních dresů Vladimíra Hanuse, Dana Růžičky, Pavla Sedláčka, Lukáše Volfa, Jana Kanova a dalších.

Aktuální zprávy
čt 25.4.2013

Konečné pořadí baráže po kontumacích

P í s e k - Baráž o 1. hokejovou ligu skončila předčasně a to z důvodu jistoty účasti týmů Berouna a Havířova v druhé nejvyšší soutěži pro příští sezonu. V článku níže vás obeznámíme s osudy zbylých neodehraných zápasů.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 1.3.2013

Těsná prohra v Litvínově. Mladšímu dorostu unikl bodový zisk v závěru utkání

Mladíci z jihu Čech dlouho sahali po bodech. Gól v závěru rozhodl o prohře Písku.

Aktuální zprávy
pá 5.10.2012

Do Písku v sobotu zavítá silný soupeř z Hané, vzepře se domácí tým nepříznivému vývoji?

Písek – Na písecký zimní stadion se po týdnu znovu nastěhuje atmosféra utkání první hokejové ligy. V sobotu od 17.30 hodin vyzve domácí tým na souboj soupeře z Olomouce a jisté je, ž v něm nalezne další těžkou překážku.

Aktuální zprávy
st 26.9.2012

Hokejový most Jihlava - Písek: Hosté
z jihu Čech neměli proti Dukle nárok

Ani napotřetí se hokejistům Písku nepodařilo na hřišti soupeře uspět. Z jihlavy si soubor od Otavy odvezl vysokou porážku, která byla už třetí v řadě.

Aktuální zprávy
so 15.9.2012

Hokejový most Litoměřice versus Písek:
Tým od Otavy nepropadl, ale ani nebodoval

Také v tomto prvoligovém ročníku mohou písečtí hokejoví fandové sledovat průběh venkovních střetnutí svého týmu prostřednictvím našeho Hokejového mostu. Už během zápasu v něm naleznete aktuální vstupy po každé odehrané třetině, ohlasy přímých aktérů střetnutí a další informace z dění na stadionu. Napoprvé k nim směřují aktuální informace z litoměřické Kalich arény.

Rozhovory
čt 13.9.2012

Hráči to zvládli velmi dobře, překvapili mne,
říká po vítězné premiéře Jindřich Setikovský

Písek – Dopoledne se hráčům poprvé představil, o pár hodin později už vedl prvoligové písecké mužstvo do boje proti Mostu. Po nečekaném odchodu dosavadního kouče Josefa Řeháčka pouhý den před soutěží prožil Jindřich Setikovský vskutku nestandardní a bleskové převtělení do nové role. Možná o to větší radost mu udělal večerní vítězný počin jeho nových svěřenců.

Aktuální zprávy
út 11.9.2012

Kapitánem týmu IHC Písek je Zdeněk Šperger

Písek – Do náročných bojů v prvoligové soutěži, které odstartuje středeční domácí utkání s Mostem, povede družinu píseckých bojovníků zkušenost.

Aktuální zprávy
po 23.7.2012

Hráči A-mužstva Písku už se prohánějí po ledě

Písek – Je krátce po tři čtvrtě na deset a ze šatny prvoligových hokejistů Písku se trousí k ledu první nedočkavci. Jen o pár minut později zazní útrobami zimního stadionu úvodní hvizd píšťalky trenéra Josefa Řeháčka a pestrobarevná družina se dá do práce…

Aktuální zprávy
po 21.5.2012

Kluci pracují perfektně, pochvaluje si trenér Josef Řeháček

Hokejisté píseckého IHC už mají za sebou tři týdny hrubé přípravy na boje v nejbližším prvoligovém ročníku.

Aktuální zprávy
so 12.5.2012

Písečtí hokejisté obdarovali fotbalisty Putimi půltuctem

Na kontě prvoligových hokejistů IHC Písek přistálo ve čtvrtek první cenné vítězství, Ve fotbalovém utkání na hřišti Putimi získali bez větších komplikací skalp lídra IV. třídy Písecka.

Tiskové zprávy
po 30.4.2012

Písečtí hokejisté už si začali plnit program letní přípravy!

S posledním dubnovým dnem se rozevřela opona nové hokejové sezony v prvoligovém Písku. Mužstvo IHC do ní vstoupilo pod vedením pozměněného trenérského tandemu. Hlavní kouč Josef Řeháček, který se zdárně chopil otěží týmu v průběhu předchozího ročníku, bude nově spolupracovat s Jiřím Kudrnou. Ještě v uplynulé sezoně aktivní člen prvoligového kádru nahradí na pozici asistenta Radka Bělohlava, jenž zamířil k extraligovému Mountfieldu. Novopečený kouč zároveň stane u kormidla písecké ligové juniorky.

Preview k zápasu
so 17.3.2012

Písecké čeká poslední venkovní zápas v této sezoně

Oba dnešní soupeři mají jisté, že se baráži vyhnou. Písek a Litoměřice od sebe dělí pouhé dva body. Souboj o druhou příčku ve skupině "O baráž" začíná v 17. hodin.

Další stránky
123456>>

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy