Archiv

Preview k zápasu
út 28.9.2021

Začíná šňůra domácích zápasů! Po letech se utkáme s Havlíčkovým Brodem!

I díky virové pandemii Králové nezměřili síly s Havlíčkovým Brodem přes dva kalendářní roky. Za tuto dobu se v obou týmech nastřádalo mnoho změn. Z Písku například odešel produktivní Petr Hučko a z Havlíčkova Brodu dlouholetý kapitán Miroslav Třetina. Změny lze vidět i v základní sestavě, ve které oba týmy nastoupily k poslednímu vzájemnému střetnutí. Utkání z roku 2019 pamatuje pouze pět hráčů, kteří dodnes působí v Jihočeském klubu – Kříž, Bílek, Sýbek, Šuhaj a Rod. Na opačné straně poslední vzájemný mač zažili – Cachnín, Ludvík, Nepokoj a Voříšek. Utkání, ve kterém zpravidla padá hodně branek započne již tuto středu v tradičních 18:00.

čt 23.9.2021

Druhé venkovní utkání odehrají Králové proti Kobře!

Máme za sebou dvě odehraná kola a oba aktéři sobotního duelu mají na kontě tři body. Písečtí hokejisté nezvládli první zápas proti Chebu, ale ve středu před vlastními fanoušky deklasovali Příbram. Kobra rovněž nezvládla první utkání sezóny, když padla proti Kohoutům z Tábora 5:1. Zaváhání však bylo napraveno vysokou výhrou proti Řisutům. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00.

út 21.9.2021

Králové poprvé doma! K Otavě přijede houževnatá Příbram

Ligový ročník 2021/2022 již naplno odstartoval a čeká nás druhé kolo třetí nejvyšší české soutěže. Ve druhém kole na sebe narazí Písek a Příbram. Písečtí hokejisté první utkání na ledě Chebu nezvládli, kdežto Příbram si poradila s Klatovy. Utkání startuje ve středu 22.9. v tradičních 18:00.

Aktuální zprávy
st 12.5.2021

Druholigoví hokejisté začínají přípravu

Po více než půl roce se vrací život i do útrob a okolí zimního stadionu v Písku. Do přípravy naskakují také písečtí druholigoví hokejisté pod koučem Lubošem Robem starším.

po 28.9.2020

Po týdnu opět do zbroje! Přijedou Klatovy

Písečtí odehrají další ligový mač až po týdnu, neboť sobotní duel s pražskou Kobrou byl odložen z důvodu výskytu virového onemocnění u celku z Braníku. Ve svém úvodním klání dokázal Písek zvítězit v prodloužení. Západočeši už nastoupili k ligovému zápasu celkem třikrát. Dva duely skončily smolně, výhru si Klatovy připsaly proti Chebu. Utkání Písek vs. Klatovy začíná tuto středu v tradičních 18:00.

čt 28.11.2019

Na led Králů přijedou podruhé v sezóně hokejisté ze Slaného

V sobotním utkání se na ledě Králů představí China Golden Dragon. Domácí jsou na sedmé příčce a hokejistům ze Slaného patří poslední místo v tabulce Střed. Oba týmy spolu v letošní sezóně sehrály již tři zápasy, ve kterých dokázali Jihočeši vyhrát. Úvodní buly na zimním stadionu v Písku je naplánováno na 17 30 hod.

Mládežnický hokej - zápasy
st 13.11.2019

Junioři zdolali Kralupy a jdou do čela!

Juniorka doma v dramatickém duelu urvala tři body proti druhým Kralupům nad Vltavou a posunula se do čela extraligové tabulky! Vítězství 5:2 zařídili svými brankami Milan Petřík, kapitán Matěj Přibyl a hattrick dal Jan Karbulka!

pá 1.11.2019

Junioři slaví vysokou výhru, žďárské Plameny smetli v pětigólové druhé třetině

Písečtí junioři zdá se umějí hospodařit se svými silami, minimálně si jich pošetřili dostatek na to, aby v závěru pracovního týdne opanovali večerní a zároveň třetí letošní vzájemný duel s juniorkou Žďáru nad Sázavou. Mladí Králové rozehráli páteční duel velice dobře, svého soupeře zhruba až do přelomu úvodní dvacetiminutovky viditelně přehrávali a svedli si vypracovat několik dobrých příležitostí. Poté, co se hosté konečně aklimatizovali, se sice hra zjevně vyrovnala, domácí hokejisté však stále tahali za onen pomyslný delší konec provazu a po zásluze si v závěru periody vystřelili kýžené vedení. Vstup do prostředního dějství pak vyšel lépe hokejistům Žďáru, kteří se na pár minut jaksepatří vpravili do svého řemesla, zanedlouho se ale nad jejich brankovištěm opět začala stahovat mračna, z nichž nakonec vzešla ničivá pětigólová žlutomodrá bouře. Písečtí se tak na konci druhé třetiny mohli těšit z luxusního šestibrankového náskoku a čistého konta. To ovšem do konce utkání neudrželi, závěrečná fáze hry totiž posloužila Plamenům ke vsítění čestného zásahu a korigování skóre na konečných 6:1. Nejvíce měl k vývoji střetnutí co říci útočník Jan Karbulka, jenž si připsal tři body za dvě trefy a jednu gólovou přihrávku. Písečtí si po dalším tříbodovém vítězství v tabulce výrazně polepšili a posunuli se na její třetí příčku.

so 19.10.2019

Písek přišel ve třetí třetině o vedení a prohrál

Na písecké hokejisty čekala tvrdá prověrka v podobě Klatov. Písečtí bojovníci ale sehráli se svým soupeřem poměrně vyrovnaný duel. Po bezbrankové první třetině přišla třetina druhá, která nabídla dvě branky. Obě branky vstřelil domácí Písek, i když hostující celek byl aktivnějším. Třetí třetina ale domácím vůbec nevyšla. Písek ztratil dvoubrankové vedení a nakonec se musel poklonit Klatovům, které zvítězily těsně 3:2 Na listinu střelců domácích se zapsal Matěj Přibyl a Jan Karbulka.

ne 13.10.2019

Junioři padli v Havlíčkově Brodě

Písečtí junioři v neděli svedli srdnatý boj na ledě favorizovaného Havlíčkova Brodu. I když soupeře v utkání přestříleli a vyhráli první třetinu, výsledkově strhli zápas na svou stranu Bruslaři. Dvě branky Písku obstarali Karbulka a Novotný.

ne 6.10.2019

Junioři ve Žďáru zhasly místní plameny!

Famózní víkend extraligové juniorky! ;) Písek venku sestřelil druhý Žďár nad Sázavou a díky výhře 6:1 se posunul na třetí příčku. Branky Písku dali Brož, Novotný, Karbulka, Pelant a dvakrát Hracholski.

so 5.10.2019

Juniorka přivezla důležité body z Kobry

Písečtí junioři zabojovali na ledě pražské Kobry a vyválčili cenné tři body do extraligové tabulky. Na malém kluzišti v pražském Braníku vystříleli píseckou výhru Karbulka, Brož a Petřík, dvě trefy přidal Novotný.

pá 27.9.2019

Senzační obrat juniorky v Chrudimi!

Písečtí junioři mají na kontě další pozoruhodný zápas. V extraligovém utkání v Chrudimi prohrávali v první třetině už 4:0, ale nakonec přece jenom berou tři body. Obrat dokonal šest minut před koncem pendl z A-týmu Jan Karbulka.