Archiv

Mládežnický hokej - zápasy
ne 18.2.2018

Jako v ringu? Starší dorostenci pány vyostřeného duelu se Zbraslaví

Soudit knihu podle obalu se nemá, avšak v případě kteréhokoliv přesvědčivého výsledku se člověk podobnému jednání ubrání jen stěží. Nedělní triumf 9:3, jehož v rámci šestnáctého nadstavbového kola své soutěže nakonec dosáhli starší dorostenci proti hokejistům Zbraslavi, se sice sám o sobě zdá být skvělým a suverénním počinem, ovšem cesta, která k němu vedla, tedy rozhodně žádnou procházku růžovou zahradou zdaleka nepřipomínala. Druhým ze dvou spolehlivých ukazatelů, díky nimž si lze o průběhu celého střetnutí utvořit nějaký souvislejší obrázek, se totiž vedle množství vstřelených gólů stala statistika vyloučení: hlavní sudí během celého klání dohromady udělil hned devatenáct trestů, ledová plocha tak místy připomínala spíše bojiště. Pohledného kombinačního hokeje si dnes přihlížející příliš mnoho neužili, na své si tentokrát přišli více příznivci fyzické a kontaktní hry či milovníci pěstních soubojů. Atraktivitu a dojem nedovolenými zákroky a důrazem prošpikovaného duelu tak po celou dobu úspěšně zvedala alespoň šikovnost a herní převaha, jež domácí průběžně prokazovali v úsecích smíru. Hosté se dlouho snažili držet se svým vyzyvatelem krok, v závěru zápasu jim ovšem viditelně došly síly a spíše než ke hře svou pozornost začali upínat ke střetům nejrůznější povahy. Tím si však Středočeši sami podepsali ortel, jelikož Písečtí se s touto jejich formou vzdoru pokaždé vypořádali po svém. To bylo patrné zejména ve vyhroceném závěru zápasu, během něhož žlutomodří rozpoutali na úkor okolností střeleckou vendetu, jíž si své vítězství definitivně pojistili.

ne 23.11.2014

V Liberci starší dorost inkasoval devět branek

Vyjížďka na sever Čech nebyla pro písecký starší dorost vůbec příjemná. V Liberci si domácí hokejisté s chutí zastříleli a ukazatel skóre se zastavil až na číslech 9:0. Tygři dokázali nastřílet čtyři góly už v první třetině.

so 18.1.2014

Dorost nenavázal na včerejší úspěšný duel a stejným výsledkem podlehnul Lvům

Starší dorostence čekal během dvou dnů druhý domácí duel. Po pátečním vyhraném utkání nad Litvínovem (2:1), do Písku přijeli hokejisté z Ústí nad Labem. Stejné skóre svítilo na ukazateli skóre i po šedesáti minutách, ovšem ve prospěch hostujícího celku.

pá 8.11.2013

Písečtí slaví další suverénní výhru. S debaklem tentokrát odjel tým Žirovnice

Naši hokejisté si spravili chuť po prohraném utkání ve Strakonicích a u Otavy opět nadělovali. Na první gól však diváci čekali do patnácté minuty, kdy Šimoník otevřel skóre. Další průběh je Píseckým dobře známý. Do brány soupeře padal v průběhu první a druhé třetiny jeden gól za druhým, ukazatel skóre se zastavil na čísle osm. V závěrečné části už Písek kontroloval pohodlné vedení.

pá 18.1.2013

Junioři derby zvládli nejtěsnějším rozdílem

P í s e k - Po nepříliš pohledném utkání se radují domácí hráči, když vstřelili jednu branku v úvodu třetí části.

Aktuální zprávy
st 9.1.2013

Hokejový most Havlíčkův Brod - Písek: Písecký tým pykal za prozívanou druhou třetinu

Webové stránky píseckého klubu doprovází naše hokejisty i na utkání v Havlíčkově Brodě. Fanoušci tak monitorovat průběh utkání prostřednictvím tradičního hokejového mostu s aktuálními přestávkovými reporty.

so 18.2.2012

Těsná porážka z Benátek znamená další komplikace v cestě za play-off

Tak takový průběh konce sezony čekal málokdo. Písečtí neodvezli z Benátek ani bod a situace je již skutečně kritická. U Jizery se na první branku čekalo až na začátek třetí části, kdy Král poslal domácí do vedení. O tři minuty později se ukázala posila ze Sparty a Krstev oživil naději na bodový zisk. Písek ale necelé tři minuty před koncem inkasoval branku při vlastní početní výhodě. Stav 2:1 svítil na ukazateli skóre i po čase 60:00.

Preview k zápasu
út 31.1.2012

Písecké čeká těžká prověrka - Dukla Jihlava

Písečtí hokejisté budou mít možnost dalšího zisku bodů již tuto středu, utkání to ale nebude jednoduché. Dukla Jihlava se tradičně drží v horních patrech prvoligové tabulky. Navíc jsme v této sezoně, proti tomuto soupeři neuhráli ani jeden bod. Úvodní buly je naplánováno na 17:30.

pá 27.1.2012

Prodlouží písečtí hokejisté vítěznou šňůru?

Naši hokejisté prožívají dobré časy. Čtyři výhry v řadě proti soupeřům, jako je Ústí nad Labem, Olomouc, či Hradec Králové jsou úctyhodné. A může být ještě lépe, když v sobotu u Otavy získáme další body. Píseckým se tentokrát do cesty postaví Beroun.

st 25.1.2012

Výborné výsledky Písku pokračují, důležitý zisk cenného skalpu Olomouce

Písečtí hokejisté si připsali čtvrtou výhru v řadě a dnes získali cenný skalp Olomouckých. Na góly se čekalo až do druhé třetiny, kdy se hned diváci dočkali čtyř branek. Do závěrečné části se šlo za nerozhodného stavu 2:2. O vítězství Písku rozhodnul Zdeněk Šperger, který poslal Písek do vedení 3:2. Tento stav svítil na ukazateli skóre i po šedesáti minutách. Velký podíl na výhře měl rovněž Tomáš Nouza, který zaznamenal dvě branky.

ne 11.12.2011

Písecké čeká pondělní odveta proti Dukle

Jediný den odpočinku mají prvoligové týmy. Druhá nejvyšší hokejová liga pokračuje v pondělí 32. kolem. Naši hokejisté vyzvou na svém kluzišti k odvetě Duklu Jihlavu. Úvodní buly je naplánováno na 18. hodinu.

čt 8.12.2011

Starší dorost tentokrát na pardubický celek nestačil

Starší dorostenci ve čtvrtečním klání nestačili na stejně staré hráče Pardubic. Ještě po čtyřiceti minutách sice svítil na ukazateli nerozhodný stav 3:3, závěrečnou část ale zvládli podstatně lépe hosté a vybojovali pro své barvy všechny body.

st 2.11.2011

Bojovný výkon na Horáckém zimním stadionu na body nestačil

Písečtí hokejisté sice odjíždějí z Vysočiny s prázdnou, v Jihlavě ovšem předvedli bojovný výkon. Domácí začali v ostrém tempu a zásluhou Jelínka svítilo na ukazateli skóre, po sedmi minutách - 2:0. Ve druhé třetině domácí přidali další gól, kdy ve vlastním oslabení skóroval Mrňa. Na konečných 4:0 pečetil skóre Hubáček. Naše hokejisty čeká v sobotu domácí utkání, proti Kadani.

út 1.11.2011

Písečtí ve středu zamíří na horký led Jihlavy

Led Dukly se skutečně dá označit jako "horký". V letošním ročníku jihlavští hokejisté odehráli na svém kluzišti celkem osm zápasů. Všechny utkání vyhráli domácí hokejisté, ani prodloužení se žádnému soupeři nepodařilo vybojovat. Podaří se tedy našim hokejistům sérii výher Dukly přerušit? Úvodní buly bude vhozeno v 17:30.

so 29.10.2011

Písečtí hokejisté vybojovali proti Medvědům tři body

Dva předchozí zápasy se naši hokejisté nedokázali prosadit. Dnes se to hráčům od řeky Otavy povedlo třikrát. V první třetině skóroval Všetečka a čtyři vteřiny před koncem Kafka. Ve druhé části Beroun snížil na rozdíl jediné branky. Píseckým se ovšem podařil vstup do závěrečné třetiny, kdy na 3:1 zvyšoval Šperger. Tento stav svítil na ukazateli skóre i po šedesáti minutách.