Archiv

Aktuální zprávy
pá 3.2.2017

Útočníci Kepka a Pašek v A-týmu končí

Kádr píseckého hokejového mužstva se zužuje o dvě jména. Kabinu druholigového týmu od Otavy opouštějí útočníci Václav Pašek a Jiří Kepka. „Jejich chování není slučitelné s chováním hráče IHC Písek,“ vysvětlil důvody jejich odchodu sportovní manažer Karel Mošovský.

Preview k zápasu
čt 26.1.2017

Písecké hokejisty čeká souboj ve speciální edici dresů

V sobotu večer domácí celek čeká další těžké utkání. Na svém ledě přivítají hráči z jihu Čech tým z Moravských Budějovic. Obě mužstva se nacházejí v druhé části tabulky a budou chtít vybojovat důležité body. Hráči obou týmů nastoupí v rámci benefičního projektu Legenda pomáhá ve speciální edici dresů s podobiznou legendárního Ivana Hlinky. Cíl akce je spojit celé hokejové hnutí v České republice a pomoci tak dobré věci. Všechny dresy se potom budou dražit na aukci. Výtěžek poputuje do nadačního fondu Ivana Hlinky.

Preview k zápasu
st 11.1.2017

K dohrávce 24. kola jede Písek k rybníku Vajgar

Ve středu 11. ledna od 18 hodin je na programu dohrávka 24. kola 2. ligy mezi Pískem a jindřichohradeckým Vajgarem. Utkání se mělo hrát před koncem roku, ale kluby se nakonec dohodly na přeložení utkání. V pozici favorita do něj půjdou písečtí hokejisté, kteří ale stále hledají formu ze začátku sezony. Vajgar je od zahájení ročníku na posledním místě, v posledním kole však zaskočil předposlední David Servis a vyhrál.

Rozhovory
pá 18.11.2016

Jiří Kepka: Snad jsme se odpíchli k lepším výsledkům

Jednadvacetiletý útočník Jiří Kepka (na snímku č. 18), který strávil minulou sezonu v druholigových Klatovech, zkoušel před aktuálním ligovým ročníkem štěstí v dánské nejvyšší soutěži. Nedostal však tolik prostoru a vrátil se do Čech. Teď obléká modro-žlutý dres hokejového Písku, ve čtyřech utkáních dal dva góly - ten druhý v posledním zápase s Vajgarem. Jiří Kepka, který dříve hrával za mládežnické výběry Plzně a okusil i atmosféru kabiny juniorského národního týmu, v rozhovoru přiblížil, proč zkouší hokejové štěstí právě v Písku. Hodnotí také aktuální výkony týmu od Otavy.

Aktuální zprávy
pá 4.11.2016

Na hostování přichází útočník Kepka

A-tým IHC Písek hlásí další novou tvář. Už v zápase proti Moravským Budějovicím by se měl představit jednadvacetiletý útočník Jiří Kepka. Hráč z plzeňské hokejové líhně, který prošel i mládežnickými reprezentacemi, je u Otavy na měsíční zkoušku.

Preview k zápasu
po 21.12.2015

Před svátky čeká Písek těžký zápas v Klatovech

Poslední zápas roku 2015 sehrají písečtí hokejisté v Klatovech. Na západě Čech je jistě nečeká nic lehkého, protože místní hráči doma body jen tak někomu nedarují. Doma letos ještě neprohráli. Farma extraligové Plzně je třetí s 52 body. Písek je po čtyřech výhrách v řadě osmý, bodů má 36.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy