Archiv

Preview k zápasu
út 5.9.2023

Odveta! Písek se představí v Milevsku

Přesně po týdnu se zopakuje utkání mezi Pískem a Milevskem, které se ale tentokrát odehraje u píseckého rivala. Králové v prvním vzájemném duelu zvítězili 4:2, avšak výhra se nerodila úplně podle představ. Budou milevští hokejisté kousat i na vlastní půdě?

čt 27.10.2022

Písek se netradičně v pátek představí ve Vrchlabí

O další druholigové body budou hokejisté pod vedením trenéra Matušíka bojovat už v pátek ve Vrchlabí, kde je bude čekat šestý celek tabulky. Jihočeši mají na kontě tři utkání, ve kterých bodovali. Natáhnou Králové tuto šňůru na čtyři? Úvodní buly padne v 17:00.

čt 22.9.2022

Písek se v sobotu představí v dalekém Děčíně!

Úvodní kolo nového ligového ročníku je za námi. V prvním kole narazili Králové na silnou Příbram, která potvrdila roli favorita a zvítězila jasným výsledkem 5:1. Na Děčín čekalo v úvodu sezóny derby s Ústím nad Labem. Vypjatý duel skončil těsnou výhrou Slovanu 2:1. Písek a Děčín tak mají po úvodním kole nula bodů v tabulce. Utkání započne v 18:00.

út 29.8.2017

Zápas v Milevsku ovládli mladíci Písku

Přípravný zápas v Milevsku vyhrál Písek 2:0 po brankách útočníků Staubera a Paška, kteří se oba trefili ve druhé třetině. Jinak se skoro celý zápas nesl v podobě dobývání milevské branky, kterou zavřel nám dobře známý gólman Michale Panec. Ale i naši gólmani Jonáš Štekr a Richard Kříž předvedli několik důležitých zákroků a společnými silami vychytali první nulu v přípravě.

čt 12.1.2017

Bruslaři přijedou do Písku hájit pozici lídra

Bitva z nejtěžších čeká písecké hokejisty v sobotu 14. ledna v 17.30. Na kluzišti píseckého zimního stadionu se představí první Havlíčkův Brod, který se po polovině základní části soutěže rozehrál k vynikajícím výkonům a momentálně vládne skupině střed.

út 29.11.2016

Ve středu se Písečtí představí na ledě aktuálně prvního Havlíčkova Brodu

Nebude to rozhodně nic jednoduchého. Písecké ve středečním 18. kole čeká venkovní zápas na ledě aktuálně prvního Havlíčkova Brodu, který se netají nejvyššími sezónními ambicemi. Podaří se Jihočechům soupeře z Kotliny překvapit jako v prvním vzájemném měření sil? To napoví samotný zápas, který začíná v 18 hodin a sledovat to rovněž můžete pomocí online přenosu.

pá 21.10.2016

Čvrté domácí utkání obstará duel s Havlíčkovým Brodem

Bude to souboj dvou tabulkových sousedů. Proti Písku se v sobotu večer postaví Bk Havlíčkův Brod - klub, který je v průběžném pořadí o bod napřed a netají se postupovými ambicemi. Jenže Písek doma body nerozdává a před vlastními diváky je zatím stoprocentní. Podaří se domácí neporazitelnost prodloužit také proti silnému týmu z Kotliny? Zápas začíná v tradičním čase - 17:30.

Rozhovory
pá 15.7.2016

Připravovat na sezónu Jakuba Kováře pro mne byla čest, říká zakladatel píseckého kempu brankařů Václav Pipek

V těchto dnech v Písku vrcholí hokejový kemp určený pro brankáře nejrůznějších věkových kategorií. Týdenní tréninkovou jednotku vede písecký gólman Václav Pipek, kterému vypomáhají například Michael Panec či David Honzík, který byl v loňské sezóně vyhlášen nejlepším brankářem WSM ligy. Do středečního dne se při kempu před odletem do Ruska připravoval také odchovanec jihočeského klubu Jakub Kovář. Právě jemu Pipek letos pomáhal s předsezónní letní přípravou.

so 30.1.2016

Dva góly v přesilovce a dva v oslabení! Písek porazil Vrchlabí

Písečtí hokejisté si v utkání 31. kola spravili chuť po prohrách ve dvou posledních zápasech. Přitom je u Otavy nečekal zrovna jednoduchý protivník. Do Písku přijelo houževnaté Vrchlabí. Domácí se od úvodních minut prezentovali jednoduchým a efektivním hokejem, který jim vynesl potřebné body. Trefil se například novic v sestavě Písku, obránce Martin Semrád (na snímku). Výborný výkon předvedl nejen maskovaný muž v domácí brance Michael Panec.

Rozhovory
st 13.1.2016

Petr Škopek: Gól už jsem potřeboval. Hlavní ale je, aby se dařilo týmu

Dvaadvacetiletý urostlý obránce Petr Škopek zaznamenal v posledním utkání v Bílině svůj premiérový gól v dresu Písku. Slibný začátek sezóny přibrzdilo zranění, po kterém se vrátil zpět do základní sestavy. V přípravě přišel Petr Škopek do týmu Karla Slabého na hostování z Českých Budějovic, kde sbíral zkušenosti i v prvoligovém A-týmu. Důrazný zadák odpovídá v krátkém rozhovoru.

so 9.1.2016

Druhá třetina rozhodla o výhře Písku v Bílině

Vstup do zápasu 26. kola mezi Bílinou a Pískem vyšel lépe domácím, kteří se prosadili už v páté minutě a úvodní dějství vyhráli nejtěsnějším rozdílem. Obrat v zápase nastal ve druhé třetině. Na 1:1 srovnal v přesilové hře svou premiérovou trefou urostlý bek Petr Škopek. Krátce po polovině zápasu strhl vedení na stranu Jihočechů ranou z mezikruží Jiří Ferebauer a necelou minutu a půl po něm zvýšil náskok Václav Pašek. Před druhou přestávkou trefil slibné vedení Písku Josef Slavík. Ve třetí třetině už žádný gól nepadl. V utkání podal výborný výkon brankář Michael Panec.

pá 8.1.2016

V cestě za druholigovými body stojí Draci z Bíliny

V sobotu 9. ledna od 17.30 sehrají druholigoví hokejisté IHC Písek zápas 26. kola na ledě severočeských Draků z Bíliny. Jihočeští hráči by měli být papírovým favoritem, sami už se ale několikrát přesvědčili, že tato role je velmi ošidná. Utkání mohou hokejový fanoušci sledovat i prostřednictvím on-line přenosu.

pá 20.11.2015

První půlku základní části zakončí Písek s Kolínem

Písečtí druholigový hokejisté změří v závěru první poloviny základní části soutěže síly s výtečným Kolínem. Středočeští kozlové se vyhřívají na špici západní skupiny se 44 body a svou formu budou chtít jistě potvrdit i na jihu Čech. Písek je osmý a má bodů 24.

Aktuální zprávy
so 14.11.2015

Písek se pokusí uhasit žďárské plameny

Tým SKLH Žďár nad Sázavou se zatím drží v tabulce II. ligy skupiny Západ na 12. místě. Plameny mají na kontě 18 bodů a na osmý Písek ztrácí pouhé tři body. Sobotní zápas startuje na píseckém zimním stadionu v 17 hodin.

pá 6.11.2015

Písek jede na horký led silného Vrchlabí

V sobotu 7. listopadu zakončí písečtí hokejisté náročný týden, ve kterém měří síly s celky ze špičky II. ligy. Písek cestuje do Krkonoš, kde se postaví silnému týmu HC Stadion Vrchlabí. Zápas 14. kola druholigové západní skupiny začíná v 17 hodin a sledovat jej můžete i prostřednictvím online přenosu.