Archiv

Preview k zápasu
pá 11.12.2015

Písečtí se budou snažit navázat na vítězství v Pelhřimově, podaří se ji to doma s Řisuty?

V posledním vzájemném utkání se Písku podařilo Řisuty přehrát a výhra za 3 body by se hodila také nyní. Vždyť rozdíl mezi sobotními soupeři je minimální, o to důležitější bude pro Písecké uspět. Zdali se podaří navázat na cenné vítězství v Pelhřimově, to ukáže podvečerní duel, který startuje v tradičním čase - 17:00.

Aktuální zprávy
čt 24.9.2015

Čtvrté kolo zavede Písek na horký led Řisut

V sobotu 26. září od 17 hodin vyjedou hokejisté IHC Písek na led zimního stadionu ve Slaném, kde svá domácí utkání hrají buldoci z Řisut. Středočeši odehráli zatím jen dvě soutěžní utkání, a obě na venkovním kluzišti. Domácí utkání s Pelhřimovem budou buldoci dohrávat v polovině října. Řisuty v obou odehraných zápasech bodovaly - nejprve vyhrály s Nymburkem, pak uhrály cenný bod v Táboře. On-line přenos ze zápasu ŘISUTY - PÍSEK

st 3.4.2013

Berounští hráči přijedou v sobotu do Písku posíleni tříbodovým domácím ziskem

Písek – Barážové boje o účast v příštím ročníku druhé nejvyšší soutěže mají za sebou své úvodní dějství. Písečtí hokejisté je prozatím sledovali z povzdálí; jejich chvíle přijde až v sobotu, kdy hostí od 17.30 hodin známého soupeře z Berouna.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 29.3.2013

Mladší dorost zachránil extraligovou příslušnost! Nezabránila mu ani prohra v posledním kole

Písečtí mladší dorostenci zachránili extraligu i pro příští rok. Důležitá klání v závěru sezóny zvládl bravurně.

út 29.1.2013

Třetí třetina rozhodla o výhře letňanských Letců. Písecký mladší dorost tentokrát bez bodů

27. kolo ELMD: V prvních dvou třetinách branka nepadla, zato v posledním dějství jich padlo osm.

pá 12.10.2012

Hokejisté od Otavy si zahrají dvakrát doma,
jako první přijedou Královští Lvi z Hradce

Písek – Prvoligoví hokejisté píseckého IHC stojí na sklonku první čtvrtiny základní části před dvěma domácími zápasy v řadě. V sobotu zavítají k Otavě Královští Lvi z Hradce Králové a jen o dva dny později se celek IHC porve o body s Berounskými Medvědy.

st 10.10.2012

Hokejový most Mladá Boleslav - Písek: Body pro Jihočechy visely u favorita hodně vysoko

Náročná série zápasů pokračovala pro písecký tým na ledě Mladé Boleslavi. Od prvních minut byl domácí celek střelecky aktivnější a na brankáře Mazance opět čekala pořádná porce zásahů. Šest ran nakonec pokrýt nedokázal a Boleslavští zvítězili nad Pískem poměrem 6:1.

st 3.10.2012

Hokejový most Ústí nad Labem - Písek:
Lvi nedali své oběti žádnou šanci

Klubový web tentokrát následoval písecké hokejisty do Ústí nad Labem, kde je čekal souboj s jedním z ústředních favoritů soutěže. Po tradičním mostě nakonec zamířila zpět k Otavě nepříjemná, leč tak trochu očekávaná zpráva - jasné vítězství slavili domácí Lvi.

st 26.9.2012

Hokejový most Jihlava - Písek: Hosté
z jihu Čech neměli proti Dukle nárok

Ani napotřetí se hokejistům Písku nepodařilo na hřišti soupeře uspět. Z jihlavy si soubor od Otavy odvezl vysokou porážku, která byla už třetí v řadě.

so 22.9.2012

Hokejový most Benátky nad Jizerou - Písek:
Rozhodla pokažená druhá třetina

Po tradičním hokejovém mostě tentokrát doprovázel web IHC Písek své mužstvo do Benátek nad Jizerou. Cesta zpátky příliš veselá nebyla - hosté si odvážejí k Otavě jednobrankovou porážku.

so 15.9.2012

Hokejový most Litoměřice versus Písek:
Tým od Otavy nepropadl, ale ani nebodoval

Také v tomto prvoligovém ročníku mohou písečtí hokejoví fandové sledovat průběh venkovních střetnutí svého týmu prostřednictvím našeho Hokejového mostu. Už během zápasu v něm naleznete aktuální vstupy po každé odehrané třetině, ohlasy přímých aktérů střetnutí a další informace z dění na stadionu. Napoprvé k nim směřují aktuální informace z litoměřické Kalich arény.

so 1.9.2012

Aktuální zprávy z přípravy prvoligového týmu

Písek – V tvořícím se kádru píseckého prvoligového týmu bylo v minulých dnech poměrně živo, a to především na poli „partnerských“ přesunů.

so 30.1.2010

Čeká Písecké drama či jednoznačná přestřelka?

P í s e k - v písecké KOMTERM areně bude znovu k vidění modrožlutý zápas. Na led k řece Otavě přijedou Vodní Lvi z Benešova. Vzájemné zápasy těchto dvou celků z letošního ročníku slibují, že i v tomto utkání nebude nouze o pěkné akce ani dramatické chvilky. Písecký fanoušek se tedy může těšit na velmi zajímavý a pěkný duel.

pá 11.12.2009

Písek vyráží na led Vodních Lvů

Písek v příštím utkání čeká soupeř z druhé příčky tabulky. Benešovský celek, který hráče od řeky Otavy porazil na jejich domácím kluzišti po velmi vyrovnaném utkání 6:7, bude jistě chtít pokořit Písecké i na své ledové ploše. Který z nejlepších celků tabulky si povede lépe, bude možno sledovat v sobotu 12. prosince od 17 hodin na benešovském zimním stadioně.

čt 29.10.2009

Do Písku míří Vodní Lvi z Benešova

Písečtí hokejisté se představí v dalším domácím zápase, tentokrát na jih Čech zavítá Benešov. Středočeský celek v minulé sezóně obsadil solidní čtvrtou příčku, takže na písecký tým jistě nečeká jednoduchý soupeř. Vodní Lvi se aktuálně nacházejí ve druhé polovině tabulky - na sedmé pozici. Statistika Benešovských je velice vyrovnaná, z jedenácti zápasů pětkrát odešli jako vítězové, stejný počet mají proher, také pět a jednou prohráli po samostatných nájezdech. Jakým výsledkem utkání skončí, se dozvíme v sobotu, úvodní buly je naplánováno na 17:30. Pokud ovšem nemůžete být přítomni v KOMTERM aréně, bude pro vás připraven tradiční online přenos.