Je to paráda, chytat tady před lidma, kteří mi věří, je rád Šimon Hrubec

P í s e k - Písek prohrál již počtvrté v řadě. Poslední zápas prohrál 2:4 s celkem Chrudimi. Na pozápasové dojmy, jsme se ptali českobudějovického brankáře, který v Písku nastupuje na střídavý start, Šimona Hrubce.

Jak bys zhodnotil toto utkání?

No nevím. Vyhrávat zápas o dva góly, pak to pustit a prohrát, tak to mi přijde dost smutné.

Čtyřikrát v řadě jste prohráli. Co by se mělo do dalších zápasů zlepšit?

Já do toho moc nevidím. Kdybych měl někoho hanit, tak já budu hanit hlavně sebe. Na to, aby někdo hanil ostatní, je tady trenér.

I přes tvoje dobré výkony, se Písek stále drží na poslední pozici. Jaká bývá atmosféra na trénincích?

Já do Písku většinou jezdím na předzápasový trénink, takže těžko podle jednoho tréninku mohu posuzovat, jaká tu je atmosféra. Ale když to vidím před zápasem, tak kluci chtějí vyhrát a nebýt v pozici, v jaké jsou. Všichni si uvědomují, že se tu první liga musí stůj co stůj udržet.

Jsi miláčkem píseckého hlediště. Jak to při zápase vnímáš?

Je to paráda, chytat tady před lidmi, kteří mi věří. O to víc mě mrzí, když se prohraje nebo když dostanu hloupý gól. Takhle diváky zklamu. Já jim děkuji za tu atmosféru, co tady dělají. Jak pro celý písecký hokej, tak i pro mě.

Máš v Českých Budějovicích nějaké slovo?

Vůbec. Já jsem tam nejmladší, a tak jak se říká, tak tam držím pusu a krok. Jsou tam jiný hráči, jiný kapacity, jiný jména, který si mohou dovolit něco říct. Myslím, že nemám ani takovou výkonnost a takové postavení, abych si dovolil něco říkat.

Co plánuješ do budoucna? Budeš chtít někam do zahraničí?

Plány do budoucna bych si prozatím nechal pro sebe.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy