Články o hráči

Preview k zápasu
út 12.10.2021

Jihočeské derby je tady! Přetrhnou Králové šňůru šesti prohraných derby v řadě?

Utkání mezi Pískem a Táborem přinese vždy mnoho emocí, šarvátek a gólů a letos tomu rozhodně nebude jinak! V lepší výchozí pozici se nachází celek od Jordána, který po šesti odehraných kolech okupuje třetí příčku se ziskem dvanácti bodů. Písek má na kontě bodů sedm a nachází se na šestém místě v tabulce. Pro Tábor taktéž hovoří nabitá soupiska složená ze zkušených, ale také talentovaných borců. Jihočeské derby odstartuje ve středu v tradičních 18:00.

út 28.9.2021

Začíná šňůra domácích zápasů! Po letech se utkáme s Havlíčkovým Brodem!

I díky virové pandemii Králové nezměřili síly s Havlíčkovým Brodem přes dva kalendářní roky. Za tuto dobu se v obou týmech nastřádalo mnoho změn. Z Písku například odešel produktivní Petr Hučko a z Havlíčkova Brodu dlouholetý kapitán Miroslav Třetina. Změny lze vidět i v základní sestavě, ve které oba týmy nastoupily k poslednímu vzájemnému střetnutí. Utkání z roku 2019 pamatuje pouze pět hráčů, kteří dodnes působí v Jihočeském klubu – Kříž, Bílek, Sýbek, Šuhaj a Rod. Na opačné straně poslední vzájemný mač zažili – Cachnín, Ludvík, Nepokoj a Voříšek. Utkání, ve kterém zpravidla padá hodně branek započne již tuto středu v tradičních 18:00.

Zápasy
so 25.9.2021

Dohánění ztráty na Kobře Písku nevyšlo

Horší začátek, nadějné snížení, ale Kobra Praha nakonec zápas rozhodla ve třetí třetině. Králové se během zápasu třetího kola dostali do nelehké pozice, když v první třetině prohrávali už 4:1. Nakonec zlepšenou hrou snížili na 4:3 a sahali po vyrovnání. Sympatickou stíhací jízdu ale dotáhnout nedokázali, Písek padl na pražském Braníku 3:6, když se za něj trefili Stanislav Dosek, Jan Sýbek a Vojtěch Šuhaj.