17.11.2021 Písek vs Příbram 2:5 0 0 0 0 0
30.10.2021 Klatovy vs Písek 9:5 2 1 3 0 0
27.10.2021 Havl. Brod vs Písek 5:4 0 0 0 0 0

Články o hráči

Zápasy
so 16.10.2021

Králové ve třetí třetině zaveleli k obratu a dokráčeli si pro vítězství!

Utkání proti Chebu vůbec nebylo procházkou růžovým sadem. Tým vedený kapitánem Strýčkem byl velmi nepříjemný a dohrával každý osobní souboj. Po dvou třetinách dokonce Cheb vedl, ale ve třetí periodě přišel famózní obrat v podání Písku, který stvrdil gólem do prázdné brány Vojtěch Šuhaj. Útočník Martin Matějček skóroval dvakrát a navázal tím tak na předchozí střeleckou formu.

Aktuální zprávy
po 4.10.2021

Martin Matějček po hattricku: Věřím, že nás výhra povzbudí do dalších zápasů

Autor hattricku a jedné asistence z vítězného utkání s Klatovy Martin Matějček okomentoval úspěšný a těžký zápas, který Písek vyhrál 8:4. Jak se zrodily jeho tři gólové situace? To popsal v rozhovoru těsně po utkání.

Zápasy
so 2.10.2021

Králové se na středeční derby naladili vysokým vítězstvím nad Klatovy!

Druhý říjnový podvečer ozdobil duel mezi Pískem a Klatovy. Utkání bylo první dvě třetiny velmi vyrovnané, avšak ve třetí periodě přišla gólová smršť v podání žluto-modrých hokejistů, kteří skórovali celkem čtyřikrát. Utkání skončilo vysokým vítězstvím 8:4. Písecký Martin Matějček vstřelil hattrick a na straně druhé vstřelil tři branky Josef Roubal. Utkání bylo specifické tím, že si zachytali všichni brankáři, kteří byli k dnešnímu utkání zapsáni na soupisku.