19.2.2022 Klatovy vs Písek 7:6p 2 1 3 0 0
16.2.2022 Havl. Brod vs Písek 6:4 0 2 2 0 0
12.2.2022 Písek vs Kobra Praha 5:3 1 0 1 0 0

Články o hráči

Preview k zápasu
út 4.10.2022

Králové vyrážejí do Chebu!

Písecká družina se ve středu vypraví bojovat o další druholigové body do Chebu. Jihočeši půjdou do utkání dobře naladěni, neboť v minulém kole překvapili a vyšlápli si na silné Benátky nad Jizerou. Jednalo se o první výhru Králů v sezóně. O další vítězství budou svěřenci trenéra Matušíka bojovat na horké půdě Chebu. Úvodní vhazování padne v 19:00.

so 26.2.2022

Písek slaví záchranu! Králové nejdůležitější zápas v sezóně zlomili ve třetí třetině!

Poslední kolo základní části rozhodlo o tom, kdo se utká ve skupině o záchranu o další příslušnost ke druholigovému hokeji. Písek se v úvodu dostal do vedení, avšak posléze přišel trojnásobný úder Buldoků. Jihočeská družina ale zabrala a vybojovala vedení zpět. Králové zvítězili 7:4 a zůstávají ve třetí nejvyšší soutěži. Třemi góly se blýskl snajpr Čížek. Na střeleckou listinu se dále zapsali Hrakholski, Matějček, Sýbek a Dosek.

Aktuální zprávy
ne 20.2.2022

Lukáš Bednařík: Čtyři góly? Naposled v přípravce. Zápas jsme nezabalili

Ve 40. kole bral Písek bod na ledě Klatov, které válčí o účast v druholigovém play-off. V bláznivém zápase Písek o dva góly vedl, pak zase o tři prohrával, nakonec v posledních minutách a vteřinách vybojoval alespoň bod, když padl 7:6 v prodloužení. Zápas zhodnotil autor čtyř gólů - útočník Lukáš Bednařík.