Archiv

Mládežnický hokej
út 8.3.2022

Na písecké juniory čekají vyřazovací boje! Jak vůbec vypadá tým vedený trenérem Volfem?

Základní část čítající dvaačtyřicet zápasů je za námi a nyní se musí juniorské organizace připravit na play-off, které startuje již zítra. Písek opanoval skupinu Jih a vyzve silný tým z Brna – Techniku. Hraje se na tři vítězné zápasy. Osud toho prvního se začne psát zítra v 18:15.

Mládežnický hokej - zápasy
ne 6.3.2022

Junioři udělali skvělou tečku za základní částí!

Základní část Ligy juniorů dnešním dnem končí a na písecké hokejisty bude v nejbližších dnech čekat play-off proti Technice Brno. Písecká sestava v posledním kole byla okleštěná, ale i přes tuto skutečnost si mužstvo vedené trenérem Volfem dokráčelo pro solidní vítězství 6:1. Na listinu střelců se postupně zapsali Hail, Kulvejt, Hrakholski, Andrle, Hollar a Mikeska.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 21.1.2022

I havlíčkobrodská juniorka v Písku tvrdě narazila

Souboj prvního s druhým nabídlo aktuální kolo Ligy juniorů. Královská družina se ale musela obejít bez nejproduktivnějšího hráče Ondřeje Peška, a i o nejlepšího kanonýra Jaroslava Kreuzmana. Aby toho nebylo málo, tak na soupisce Písku chyběl i brankář Vondraš, který v posledních zápasech předváděl dechberoucí výkony. I přes tyto silné absence si dokázali svěřenci trenéra Volfa dokráčet pro vysoké vítězství 6:2. Dvakrát se přesně trefil Kovařík, po jedné brance mají Hollar, Hrakholski, Dubský a Sládek.

Mládežnický hokej - zápasy
ne 9.1.2022

Juniorka porazila Kobru a drží si dvanáctibodový náskok na čele tabulky!

Los dvacátého devátého kola poslal juniory Kobry Praha do Písku. Hokejisté od řeky Otavy si po dvou třetinách drželi nejmenší možný náskok, avšak v závěrečné části Písek vstřelil další dvě branky a dokráčel si pro solidní vítězství 4:1. Na listinu střelců se zapsal Yahor Hrakholski, který si včera odbyl premiéru v A-týmu. Prosadili se ještě Hollar, Kreuzman a Hála.

Mládežnický hokej - zápasy
út 5.10.2021

Kobra v prodloužení skolila mladé Krále

První říjnovou neděli odcestovala písecká juniorka do Prahy, kde se utkala s Kobrou. Utkání bylo více než vyrovnané a po šedesáti odehraných minutách byl stav nerozhodný. Šlo se tedy do prodloužení, ve kterém si vedla lépe Kobra, která urvala bod navíc. Píseckým juniorům se v utkání nepodařilo vstřelit branku při vyrovnaném počtu hráčů na ledě. Dvakrát se prosadili v přesilovce a jednou v oslabení. Na listinu střelců se zapsali: Krasanovský, Hollar a Kreuzman. Další utkání sehrají junioři v neděli na domácím ledě proti Porubě. Utkání startuje přesně v poledne.

Zápasy
ne 12.9.2021

Přestřelka s Bruslaři vítězná pro píseckou juniorku

Povedený víkend písecké juniorky. Králové v neděli doma porazili 7:3 BK Havlíčkův Brod a na startu ligového ročníku jsou stoprocentní. Po dvou brankách dali za Písek Pešek a Andrle, další trefy přidali Pitel, Ryba a Hollar.

Mládežnický hokej - zápasy
so 21.8.2021

Junioři poprvé v přípravě padli. Odvetný duel zvládla lépe Kobra

Písečtí junioři se v rámci přípravy už s Kobrou potkali. První duel však dopadl lépe pro hokejisty od Otavy. Odvetné utkání bylo velmi vyrovnané a o vítězi rozhodla jediná branka, kterou vstřelila pražská Kobra, která zvítězila 4:3. Mezi střelce Písku se zapsal Pešek, Hála a Hollar, který si připsal i jednu asistenci.

Mládežnický hokej
st 18.8.2021

Junioři zazářili na turnaji v Přerově

Celek píseckých juniorů uspěl na turnaji v Přerově. Svěřenci trenéra Volfa změřili síly celky Přerova, Kralup nad Vltavou, Vsetína a Tábora. Z turnaje si nakonec odvezli pohár za druhé místo.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy