Archiv

so 14.1.2023

Králové v Jablonci přidali třetí výhru v řadě. Závěr byl nervózní

Dvě třetiny to byl soustředěný výkon, který nás směroval k zasloužené výhře. Pak jsme si ale zvládli zápas zkomplikovat a vlastními chybami vrátili Vlky do hry. Nakonec jsme vítězný vstup do nadstavby uhájili! Trefili se Jan RADOŠ, Lukáš VOLF, Martin KOUPAL, Jan MATIÁŠEK a Jan BŘEZINA. Písek vyhrál 5:3.

Preview k zápasu
út 10.1.2023

Třicáté kolo klepe na dveře, Králové vyzvou Kobru

Základní část utekla jako voda a naše hokejisty čeká poslední zápas na domácí půdě. Na něj přijede ve středečním podvečeru celek z hlavního města, který bude v roli favorita. První vzájemný duel dopadl lépe pro Kobru. Jak dopadne odveta? Úvodní buly je plánováno na 18 hod.

čt 13.10.2022

Krále čeká další těžká zkouška, míří do Ústí nad Labem

Ve třetí říjnové sobotě čeká naše hokejisty cesta do Ústí nad Labem. Jde o první vzájemný střet s tímto soupeřem. Slovan se drží v horních patrech tabulky na čtvrtém místě. To bude chtít určitě v tomto duelu uhájit, v případě výhry poskočit na lepší místo. Králové po středeční prohře spadli na dvanáctou příčku. Domácí jdou do tohoto boje v roli jasného favorita, úvodní vhazování je plánováno na 17 hod.

Mládežnický hokej - zápasy
pá 16.9.2022

Junioři padli nejtěsnějším možným rozdílem se Slávií

K prvnímu řádnému kolu Ligy juniorů odcestovalo písecké juniorské mužstvo do hlavního města, kde se utkalo se Slávií. Domácí otevřeli skóre zkraje první třetiny a těsný náskok 1:0 dokázali uhájit až do závěrečného hvizdu. Před domácím publikem se svěřenci trenéra Volfa představí již v neděli, kdy do královského města přijede Přerov.

po 21.2.2022

Další derby je tu, Králové míří na led prvního Tábora

Ve středečním utkání čeká naše hokejisty derby s tradičním rivalem od Jordánu. Ten vévodí celé tabulce a vypracoval si solidní bodový náskok na ostatní soupeře. Táborští jsou proti Králům v letošním ročníku stoprocentní, z pěti duelů vyhráli v základní části všechny a nastříleli celkem čtyřicet-šest branek. Uvidíme, zda si Kohouti uhájí svůj led. Souboj vypukne úderem 18 hod.

út 8.2.2022

Písečtí vyrážejí na led druhé Příbrami

Uprostřed pracovního týdne čeká naše hokejisty cesta do Příbrami, kde je vyzve domácí výběr od 18 hod. Písek nečeká nic jednoduchého. S tímto soupeřem už v sezóně odehráli pět kol, kdy čtyřikrát vyhrál Baník a jen jednou žluto-modří. Kdo vyhraje 37. kolo?

po 31.1.2022

Stíhací jízda Králů úspěchem neskončila, Písek padl o jednu branku

Netradičně v pondělí se odehrála dohrávka 33. kola mezi Pískem a Klatovy. Západočeši zvítězili těsně 5:4, avšak v závěrečné desetiminutovce byl Písek nebezpečný a moc nechybělo k vyrovnání. Klatovská defenzíva v čele s brankářem Polívkou úspěšně odolala silnému nátlaku píseckých hokejistů. Jihočeši mají na kontě již třetí prohru v řadě. V utkání se dvakrát prosadil Jakub Čížek. Po dvou gólech má i Vojtěch Šuhaj.

ne 30.1.2022

Juniorka vyválčila v Ústí výhru po nájezdech!

Písecká juniorka odcestovala k dalšímu kolu Ligy juniorů do Ústí nad Labem. Jihočeši po první třetině prohrávali o dvě branky. V prostřední části se Písek prosadil třikrát a dostal se do jednobrankového vedení. Ústí ještě dokázalo odpovědět a do třetího dějství se šlo za nerozhodného stavu 3:3. Osm minut před koncem se prosadili domácí a už to vypadalo, že uhájí těsný rozdíl. Proti byl ale Marcel Kříž, který gólem v 57. minutě dovršil hattrick. Prodloužení branku nepřineslo, a tak o vítězi musela rozhodnout dovednostní disciplína - samostatné nájezdy. V nich byl úspěšný pouze jediný střelec, písecký Yahor Hrakholski, který rozhodl, že bonusový bod poputuje do Písku.

Na zimní stadion u Otavy přijedou potřetí v sezóně Klatovy

V pondělní dohrávce 33.kola na domácím ledě Písku přijedou znovu hokejisté z Klatov. Oba soupeři si v letošní sezóně spolu zahráli již čtyři duely, ve kterých se třikrát radovali Králové a jen jedinou výhru zaznamenal soupeř. Úvodní vhazování bude vhozeno úderem 18 hod.

út 25.1.2022

Králové do zbroje! Poslední domácí derby letošní sezóny je tady!

Středeční večer ozdobí další třaskavé derby, kdy tentokráte zavítá do Písku první tým tabulky Tábor. Kohouti vedou s přehledem skupinu Jih a je jasné, že do utkání půjdou jakožto favorité, ale vzpomeňme si na poslední vzájemnou konfrontaci u Jordána, kde svěřenci trenéra Filipiho sahali až do závěru po bodech. Písečtí navíc v posledních zápasech předvádějí solidní výkony, a tak budou mít hokejisté od řeky Otavy na čem stavět. Úvodní vhazování je naplánováno na šestou hodinu večerní.

čt 13.1.2022

Králové vyrazí bojovat na led třetího týmu tabulky!

Na písecké hokejisty čeká po náročném duelu s Příbramí další těžký boj, a to s pražskou Kobrou, která se aktuálně nachází na třetí příčce se tří bodovou ztrátou právě na druhou Příbram. Svěřenci trenéra Filipiho ve středečním zápase po dvou třetinách nad Příbramí vedli, avšak Baník ve třetí třetině zabral a dokráčel si pro solidní vítězství 5:2. Kobra ve středu překvapivě přišla o body, když prohrála o jednu branku s Řisuty, se kterými Písek svádí boj o předposlední příčku.

so 8.1.2022

Důležitý zápas s Řisuty Králové zvládli!

Veledůležitý mač dopadl pro písecké hokejisty dobře. Celek od řeky Otavy si s posledním týmem tabulky poradil a nasbíral cenné tři body. Nejzajímavější byla prostřední třetina, která přinesla čtyři písecké góly v rozmezí čtyř minut. V závěrečné třetině se povedlo Buldokům snížit, ale svěřenci trenéra Filipiho dokázali vedení uhájit. Ve střelecké formě je i nadále Jakub Čížek, který nasázel hattrick. Prosadili se ještě Vojtěch Šuhaj a Lukáš Volf.

pá 7.1.2022

Králové vyzvou Buldoky, podaří se domácím poprvé vyhrát nebo si hosté připíšou čtvrtou výhru?

Na zimní stadion sedmého Písku přijedou bojovat o další body osmé Řisuty. Oba celky se v této sezóně utkali již třikrát, ve všech kolech vyhráli Buldoci o jednu branku. Domácí tak mají soupeři co vracet. Boj vypukne již tuto sobotu v 17 hod.

st 5.1.2022

Písek předvedl nevídanou bitvu v Táboře! Těsné vedení však Králové neuhájili

Pikantní souboj dvou odvěkých rivalů rozzářil středeční večer, neboť byla k vidění velmi vyrovnaná partie, kterou by před začátkem klání jen tak někdo netipoval. Písku se start nepovedl, když Tábor po necelých čtyřech minutách vedl 2:0, ale Králové se nevzdali a po prvních dvaceti minutách byl stav nerozhodný 3:3. Prostřední dějství patřilo hostům, kteří se dostali do vedení 5:3, avšak dvacet vteřin před koncem druhé periody stáhl náskok Písku Šulek. Těsný náskok si ale svěřenci trenéra Filipiho neuhlídali a Tábor si dokráčel pro vítězství 7:5. V brance Písku exceloval Richard Kříž, který lapil několik gólových příležitostí.

út 21.12.2021

Králové změří síly znovu s Havlíčkovým Brodem

Havlíčkův Brod čeká ve středu další střetnutí s Pískem. Poslední duel skončil jednoznačnou výhrou Jihočechů, kdy soupeř nevstřelil ani jednu branku a dostal jich šest. Domácím jde navíc o postup do playoff, kde ztrácí momentálně na čtvrtý tým čtyři body. Podaří se Králům na ledě Bruslařů znovu bodovat? Nebo si hokejisté z Kotliny na žluto-modré došlápnou? Souboj mezi oběma celky vypukne v 18 hod.