Články o hráči

Rozhovory
včera

Lukáš Volf: Byl to těžký zápas. Nesmíme usnout na vavřínech

Centr první formace a současný kapitán Lukáš VOLF přispěl k výhře nad Benátkami (3:1) pojišťovacím gólem v power-play. Po zápase se zamyslel nad tím, jak těžký duel Králové ve šlágru nadstavby B" "sehráli. "Soupeř hrál výborně a zvládal s námi bruslit. Nebylo to vůbec nic lehkého," zmínil Lukáš Volf.

Zápasy
před 2 dny

Šlágr nadstavby "B" patřil Králům!

Souboj vedoucích týmů nadstavby B nabídl tu pravou hokejovou bitvu. Ve skvělé atmosféře Králové otočili stav a přetlačili doma HC Benátky nad Jizerou 3:1. Písek zapisuje sedmou výhru v řadě. Trefili se Martin KOUPAL, Vladimír HANUS a Lukáš VOLF. Rozhodla až třetí třetina.

Zápasy
čt 26.1.2023

Písek otočil zápas v Chebu a slaví šestou výhru v řadě!

Písek veze tři body z horkého ledu HC Stadion Cheb a zapisuje šestou výhru v řadě. Jihočeši dvakrát o gól prohrávali, ve druhé třetině ale zápas otočili a dovedli do vítězství 5:3! Góly dali Pavel CHOCHOLOUŠEK, Lukáš VOLF, Matyáš CÍCHA, Matěj NOVOTNÝ a Václav BROŽ. Už v sobotu čeká bitva o čelo skupiny B proti druhým Benátkám nad Jizerou.