25.11.2017 Písek vs Pelhřimov 2:3 0 0 0 0 0
1.11.2017 Písek vs Klatovy 8:1 1 2 3 0 0

Články o hráči

Preview k zápasu
čt 1.10.2020

Jihočeské derby je tady! Králové zavítají ha horkou táborskou půdu

Derby mezi Pískem a Táborem je více než pouhý ligový zápas. Každé klání mezi těmito dvěma celky přináší více rychlosti, bruslivosti a bojovnosti, která je navíc umocněna emocemi fanoušků a samotných hráčů. Velmi dobře známe, že nikdo nikomu nechce věnovat ani milimetr ledové plochy. Kohouti odehráli v probíhající sezóně tři utkání, ze kterých vyšli dvakrát jako vítěz. Králové z Písku mají na svém kontě 2 zápasy a dva body. Jihočeské derby je naplánováno na sobotu, úvodní buly bude vhozeno v tradičních 18:00.

čt 21.11.2019

Jihočeské derby klepe na dveře

V sobotním derby bude o co hrát, protože Písek by potřeboval zisk bodů a upevnění sebevědomí po výhře nad silným Táborem. Kohouti chtějí vyhrát už potřetí v letošním roce, kdy obě předchozí kola skončila pro Písek jasnou prohrou. Hosté jdou do tohoto zápasu v roli favorita, zatímco písečtí se budou snažit něco vymyslet a uhrát solidní výsledek. Souboj mezi oběma týmy vypukne v 17 30 hod.

Zápasy
so 26.10.2019

I druhé derby v letošní sezóně skončilo výhrou Tábora

Písecké hokejisty čekal nelehký úkol, neboť vyrukoval na ledě svého největšího rivala a zároveň i lídra skupiny. Do utkání vstoupil lépe celek z Tábora, jenž krátce po zahájení zápasu skóroval. Úvodní branku derby vstřelil obránce Martin Havran v přesilové hře. Písek dostal během úvodních dvaceti minut hned čtyři dvouminutové tresty, ale žádnou další branku Kohouti nepřidali. Ve druhé třetině se podařilo Písku vyrovnat zásluhou beka Vladimíra Hanuse, avšak v průběhu druhého dějství dokázal dvakrát skórovat Patrik Zayml, jenž vrátil svému týmu vedení. I v této třetině byl Písek celkem čtyřikrát potrestán, ale opět se Písek dokázal ubránit. Třetí třetinu si už sok z Tábora dokázal pohlídat a navrch k tomu přidal další dvě branky. Nejprve rozvlnil síť Ondřej Šulek a těsně před koncem se prosadil Radek Seidl. Písek tedy nedokázal zaskočit favorita a připisuje si již čtvrtou porážku v řadě.