Fotografie není přiložena

Tomáš Stauber

útočník
Narozen
28.6.1999 (19 let)
Hůl
levá
Váha
-
Výška
-

Aktuální statistiky

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

DatumUtkáníSkóreG A B +/− TMin
19.2.2020 Písek vs Kolín 2:5 0 0 0 0 0
2.11.2019 China Golden Dragon vs Písek 3:4 0 0 0 0 0
23.9.2019 Písek vs China Golden Dragon 6:5sn 0 0 0 0 0
26.9.2018 Pelhřimov vs Písek 3:4p 0 0 0 0 0
19.9.2018 Tábor vs Písek 6:1 0 0 0 0 0

Články o hráči


Mládežnický hokej - zápasy
so 22.9.2018

Juniorka prvně bez bodů, s prázdnýma rukama přijela z Budějovic

Úvod sezony vyšel svěřencům trenéra Volfa na jedničku, na jejich konto putovala hned tři cenná vítězství v řadě. Svého systematického plánu na dobytí jižních Čech se dokázali držet až do sobotního utkání se zálohou českobudějovického Motoru, která pro mládežnické výběry IHC představuje pokaždé pořádnou výzvu. Jinak tomu nebylo ani tentokrát. Jestliže dosavadní zápasy píseckých juniorů připomínaly úspěšné výšlapy do mírných kopců, dnes se před nimi tyčil pořádný stoupák. Dech mladíkům od Otavy začal docházet relativně brzy, jejich vyzyvatel je zaskočil již v úvodní dvacetiminutovce, kdy nestoudně odskočil do dvoubrankového vedení, na které žlutomodří nesvedli prozatím nijak zareagovat. Dva kousky přidali domácí i v prostředním dějství, korigující trefa hostujícího výběru je tudíž zrovna dvakrát nezasáhla. Svůj triumf si hráči z jihočeské metropole pojistili dalšími dvěma trefami v závěru zápasu, na které Písečtí stejně tak jako v předcházejícím případě dokázali odpovědět pouze jedním jediným gólem a doupravit tak skóre na konečných 6:2. Branky Písku obstarali Tomáš Stauber a po zranění se navrativší Matěj Novotný. O návrat na vítěznou vlnu bude juniorka usilovat již příští pátek, kdy v domácím prostředí přivítá výběr HC DDM České Budějovice.

Preview k zápasu
út 11.9.2018

Písek začne sezónu v hnízdě Pucherových žihadel

Písecký druholigový tým čeká ostrý start soutěžního ročníku. Ve středu 12. září ho nemine utkání na ledě nepříjemných Moravských Budějovic, se kterými v minulém ročníku uhrál jen bod po domácí prohře v nájezdech. Utkání na žhavém ledě budějovických žihadel začíná v 18 hodin.

Mládežnický hokej - zápasy
ne 9.9.2018

Úřadovat začali už i junioři, úvodní test v Krumlově zvládli s přehledem

Po dorostencích do svého nového soutěžního ročníku kolegiálně vstoupili v neděli 9.9. i junioři, kteří v závěru druhého zářijového víkendu usilovali o své premiérové vítězství v Regionální lize juniorů, která vznikla po další reorganizaci mládežnických kategorií a zcela navazuje na loňskou RLSD. Pod vedením trenéra Radka Volfa v ní budou nastupovat hráči ročníků 2002, 2001 a 2000, třeba však zmínit, že pravdila umožňují využít i dva hráče a jednoho gólmana ročníku 1999. Systém soutěže zůstává stejný, po základní části se v závislosti na tabulkové pozici odehraje část nadstavbová a to buď o postup, nebo o umístění. Svou první letošní partii rozehráli písečtí mladíci úderem 17. hodiny s hokejisty českokrumlovského Slavoje, s nimiž si tak trochu připomněli staré dobré časy. Ty v uplynulé sezoně v souvislosti s tímto soupeřem zavládly poté, co se hráčům IHC podařilo v obou vzájemných kláních zvítězit - nejprve vysoko 1:14, v odvetě pak o poznání skromněji v poměru 3:1. Domácí celek tak tentokrát nepochybně doufal v to, že bude vzhledem k aktualizovanému soutěžnímu prostředí v jakémsi přeneseném významu platit úsloví jiný kraj, jiný mrav, hoši od Otavy ho ale v průběhu zápasu rychle vyvedli z omylu. Oprášili krumlovskou knihu nepříjemných vzpomínek a aniž by ty předešlé stačily vůbec pořádně vyblednout, spěšně k nim přidali další. Na ledě Českého Krumlova se Písečtí propracovali k výhře 2:7 a nyní mohou s klidem na duši vyhlížet páteční venkovní duel ve Strakonicích, vedle nichž se v nadcházejících dvou měsících střetnou ještě s Táborem, béčkem českobudějovického Motoru a výběrem DDM České Budějovice. Triumf žlutomodrých řídily především staroznámé opory, z nichž dnes se třemi body vyčníval Vojtěch Šuhaj, dvěma góly pak svému celku pomohl novic Milan Petřík, své však k vývoji zápasu řekli samozřejmě i hráči, již mimo jiné pravidelně naskakovali do přípravných duelů A-týmu: Tomáš Stauber, David Pelant a Dominik Houdek.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy