Fotografie není přiložena

Jakub Doktor

útočník
93
Narozen
18.6.1997 (21 let)
Hůl
-
Váha
-
Výška
-

Aktuální statistiky

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

DatumUtkáníSkóreG A B +/− TMin
30.12.2017 Písek vs Nymburk 2:4 0 1 1 0 0
20.12.2017 Písek vs Žďár nad Sázavou 3:6 0 0 0 0 0
9.12.2017 Písek vs Tábor 0:3 0 0 0 0 0
6.12.2017 Moravské Budějovice vs Písek 6:1 0 0 0 0 0
29.11.2017 Písek vs David Servis ČB 8:5 2 0 2 0 0

Články o hráči


Preview k zápasu
so 27.1.2018

Kdo s koho? Poslední Písek zkusí přehrát momentálně tápající Tábor

V sobotu 27. ledna vyrazí Písečtí k Jordánu, aby se letos již počtvrté utkali s hokejisty Tábora, kteří by ze svých dresů konečně rádi odpárali pomyslnou nálepku týmu nacházejícího se uprostřed výsledkové krize. Tu bohužel pro ně dokládá vleklá série šesti nepříjemných porážek v řadě. Do utkání však nepochybně nastoupí povzbuzeni hřejivou vzpomínkou na svůj nelehce vydobytý triumf v posledním vzájemném střetnutí, jenž by nejenže velice rádi zopakovali, kromě toho by jím mohli alespoň částečně slepit své momentálně dosti pošramocené sebevědomí. Hráči IHC ovšem mají při ohlédnutí se za předešlým střetnutím rovněž na čem stavět, s kohouty totiž vedli solidní a vyrovnanou partii, musejí tedy doufat, že jim recept na jejich jihočeskému derby dominujícího rivala utkvěl v paměti. Začátek utkání je naplánován na 18:00 hod.

Zápasy
so 27.1.2018

Tentokrát už s gólem, ale opět bez bodů. Derby znovu opanovali Táborští

V rámci sobotního utkání u Jordánu k žádnému překvapení nedošlo, táborští hokejisté opanovali i čtvrtý vzájemný duel v probíhající sezoně. Písečtí se nepopasovali již se samotným vstupem do zápasu, první puk ze své sítě totiž lovili už po necelých dvou minutách hry. Ovšem aby demonstrovali, že svou zkoušku ohněm berou skutečně vážně, přidali kohouti zhruba na přelomu úvodního dějství pro jistotu ještě jeden přesný zásah, jímž tak už skutečně položili solidní základ svému pomalu se rýsujícímu vítězství. Na rozdíl od první dvacetiminutovky, během níž svůj tým náležitě připomněli svou nebezpečnou akcí alespoň Ciboch s Urbancem, se hráči IHC v průběhu prostřední třetiny k ničemu pořádnému nedostali. Ve vyloučeními prošpikované periodě naopak sami znovu inkasovali, když nedokázali zabránit táborské přesilovkové kombinaci podpořené příhodným odrazem kotouče. Stav celého klání úspěšně snížili až ve 48. minutě, kdy svou individuální akci od modré čáry zdárně přetavil v gól Josef Vlk, který se tak zároveň stal vůbec prvním píseckým střelcem, jemuž se letos podařilo se proti Táborským prosadit. U jedné branky ale svěřenci trenéra Míky posléze i zůstali: v závěru střetnutí sice pomýšleli na vykřesání naděje odvoláním brankáře a následnou hrou v šesti, poslední minuty však museli ke své velké nelibosti sehrát na úkor dalšího inkasovaného trestu opět ve čtyřech, skóre tudíž svou podobu 3:1 více nezměnilo. Hochy od Otavy paradoxně srazily především novopečené táborské posily - Ondřej Šulek a Jakub Doktor, kteří měli prsty ve všech třech trefách domácího výběru.

Preview k zápasu
so 13.1.2018

Písečtí potřebují zabrat, podaří se jim to proti silným Bruslařům?

V prvním domácím utkání v novém roce budou písečtí hokejisté usilovat o přemožení silného Havlíčkova Brodu. Bruslaři si k Otavě míří spravit chuť po posledním prohraném zápase se Žďárem nad Sázavou, hráčům IHC však motivace rovněž nechybí - na body totiž pomýšlejí již dlouhých osm večerů. Bezprostředně předcházející vzájemné střetnutí obou celků sice připomínalo ryze jednostrannou záležitost, hoši od Otavy však letos již jednou dokázali, že nějaké ty páky na svého neoblíbeného a i v tomto klání jednoznačně favorizovaného protivníka přeci jenom v záloze mají. Jestli s nimi hoši od Otavy vyrukují a nakolik efektivně, se uvidí v 17:30, kdy je naplánován začátek zápasu.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy