28.2.2018 Havl. Brod vs Písek 5:3 0 0 0 0 0
24.2.2018 Písek vs David Servis ČB 0:4 0 0 0 0 0

Články o hráči

Preview k zápasu
čt 7.3.2019

Písek vyzve znovu Draky. Podaří se Jihočechům srovnat série?

Na konci pracovního týdne přijede do královského města podruhé Šumperk. V sérii, hrané na tři vítězství vedou už 2:1 a v pátečním boji se budou snažit vyhrát a postoupit do semifinále. V cestě jim stojí IHC Písek, který na svém ledě musí za každou cenu uspět, jinak jim skončí sezóna. Utkání začne na zimním stadionu v 18 hod.

so 2.3.2019

První bitva pro Šumperk, pokračování v pondělí

Písečtí hokejisté odcestovali do dalekého Šumperka, kde svedli v sobotním podvečeru tuhý boj s Draky. Úvodní třetina byla velmi vyrovnaná, šance byly na obou stranách, ale díky zákrokům obou brankářů branku diváci neviděli. V druhé třetině dal úvodní gól Pokorný. Nápor Písku zlomil Šumperk až na začátku poslední třetiny, kdy se jim podařilo nasázet během pár minut tři branky a s náskokem 4:0 si už Jihočeši nedokázali poradit. Na konci třetí části alespoň snížili střelou Sýbka. Poslední slovo měl domácí celek, kdy do prázdné vypálil ránu Ostřanský.

čt 28.2.2019

Jihočeši si po dvou letech zahrají play-off, ve čtvrtfinále narazí na Šumperk

Písecký tým se v sobotním souboji utká na ledě Draků. Bude to boj mezi Pískem, který do další fáze sezóny postoupil ze čtvrté příčky skupiny jih a lídrem východní skupiny. Do role papírového favorita je pasován Šumperk. Úvodní buly bude vhozeno již v 17 hod.