22.2.2020 Písek vs David Servis ČB 4:7 0 0 0 0 0

Články o hráči

Preview k zápasu
čt 3.11.2022

Pod Písecké hory míří smečka Vlků z Jablonce

Zpátky do práce. Po středeční euforii je třeba znovu obléct hokejové montérky a poctivě zabojovat o další důležité body do druholigové tabulky. Ukořistit je totiž chtějí i Vlci z Jablonce nad Nisou. Sobotní zápas začíná v 17 hodin.

st 28.11.2018

Písečtí dravci umlčeli táborský stadion šesti vítěznými trefami!

Zasloužená výhra 6:2 v jihočeském derby proti HC Tábor se vůbec nerodila lehce. Na začátku zápasu hráli Písečtí špatně, přežili několik přesilovek kohoutů a ve 13. minutě z ničeho nic zásluhou Karla STRNADA poprvé udeřili. Pak přišla snová druhá třetina, kde výbornou hrou utekli na 5:0 po brankách Petra HUČKA, Jana POLATY, Jana SÝBKA a Jana MARCILISE. Domácí ale snížili a dvěma góly se vrátili do zápasu. Drama vrcholilo na začátku třetí části, kdy domácí promarnili minutovou přesilovku pěti proti třem. Definitivní tečku udělal devět minut před koncem Jan SÝBEK, který zvýšil na 6:2.

út 23.10.2018

Žluto-modré čeká bitva v Pouzar aréně

Ve středu 24. října je na programu další kolo třetí nejvyšší hokejové soutěže. Písecké hráče čeká jistě náročný zápas v budějovické Pouzar aréně, která je domovským stánkem týmu HC David Servis České Budějovice. Písečtí pojedou v dalším derby hájit pozici nejlépe postaveného jihočeského celku v soutěži.