Archiv

Preview k zápasu
pá 1.12.2023

Do Písku přijedou další Lvi! Tentokrát ti z Ústí!

Královské město očekává v sobotou další napadení kočkovitou šelmou! Proti Lvům z Mostu Písek neuspěl, avšak bude šance na reparát, neboť k řece Otavě se vydají na lov Lvi z Ústí nad Labem. Utkání proti atraktivnímu soupeři vypukne v sobotu v 17:00.

Zápasy
st 29.11.2023

Královské zmrtvýchvstání skončilo hořce

Když byl ani ne po deseti odehraných minutách stav 3:0 pro Most, tak nikdo nepředpokládal, že by se snad Písek ještě mohl vrátit do zápasu. Písečtí hokejisté ale ve druhé a třetí třetině zabrali a dokázali utkání vyrovnat. Sen o obratu se ale rozplynul v závěrečných pěti minutách, když přišly přesné údery z hokejek Lvů. Na střeleckou listinu se postupně zapsali Zayml, Matiášek, Koupal a junior Dubský.

Aktuální zprávy
po 30.10.2023

Výsledkový servis mládeže

Přinášíme výsledkový servis písecké mládeže po uplynulém víkendu.

Mládežnický hokej - zápasy
so 21.1.2023

Junioři vybojovali důležité dva body!

Liga juniorů pokračovala v pátek večer dalším duelem, kdy k řece Otavě přijelo mužstvo Havlíčkova Brodu. Králové od samotného začátku prohrávali o jednu branku, ale dokázali si posléze vypracovat dvoubrankové vedení. Celek z Vysočiny ale dokázal srovnat s Pískem krok a utkání došlo do prodloužení, kde bonusový bod vystřelil Jihočechům Dubský.

Zápasy
so 14.1.2023

Junioři padli s Piráty v prodloužení

Pozdní páteční večer přinesl ligovou bitvu píseckých juniorů s Chomutovem. Králové na začátku prohrávali, pak si vypracovali slibné vedení, nakonec došel zápas do prodloužení. V něm měli více štěstí Piráti. Písek má bod po prohře 3:4 v prodloužení. Branky Písku obstarali Reiser, Dubský a Řehoř.

st 14.12.2022

Písecká juniorka v jihočeské metropoli nebodovala

Všechno hezké jednou končí. O tomto tvrzení se přesvědčila i písecká juniorka, která bodovou šňůru proti Českých Budějovicím nenatáhla. Celek z krajského města přehrál Krále 5:2. Písecké hráče srazila na kolena závěrečná třetina, která se jim vůbec nevyvedla. Prosadili se Dubský a Fencl.

po 21.11.2022

Juniorka Poruby loupila v Písku

Po první výhře v základní hrací době přišel pro písecké juniory kontrast v podobě porážky. Králové sice začali dobře a dostali se do jednobrankového vedení, poté ale přišel v první třetině zkrat a Poruba si dokázala vypracovat pohodlné vedení o dvě branky. Písečtí junioři se pokoušeli s utkáním ještě něco udělat, ale Poruba dokázala vždy patřičně odpovědět. Prosadili se Hlaváček, Zátopek a Dubský. Kapitán Cháb měl prsty ve všech gólech.

Mládežnický hokej
út 8.3.2022

Na písecké juniory čekají vyřazovací boje! Jak vůbec vypadá tým vedený trenérem Volfem?

Základní část čítající dvaačtyřicet zápasů je za námi a nyní se musí juniorské organizace připravit na play-off, které startuje již zítra. Písek opanoval skupinu Jih a vyzve silný tým z Brna – Techniku. Hraje se na tři vítězné zápasy. Osud toho prvního se začne psát zítra v 18:15.

so 5.2.2022

Juniorka ve šlágru kola padla v prodloužení

V pátek se odehrálo další kolo Ligy juniorů. Na písecký led dorazil tým ze skupiny Východ – druhá Technika Brno. Utkání slibovalo vyrovnanou a tuhou bitvu a aktéři tohoto zápasu to jasně potvrdili. Po šedesáti odehraných minutách byl stav nerozhodný 2:2, a tak muselo rozhodnout prodloužení. V nastaveném čase se do brejku dva na jednoho dostal celek z Brna, který nekompromisně trestal, a tak u řeky Otavy zůstal pouhý bod. Za Písek se prosadili Hála a Dubský.

st 2.2.2022

Junioři mají na kontě již šestou výhru v řadě!

I na písecké juniory čekala dohrávka 33. kola, která se odehrála netradičně v úterý večer. Na led prvního Písku přijela okleštěná sestava Kralup nad Vltavou. Hokejisté z Kralup dokázali držet krok pouze v první třetině, posléze se na nich podepsala především nedostatečná fyzička. Jihočeši duel dovedli do vítězného konce a připsali si výhru 5:1. Prosadili se Hála, Andrle, Sládek, Dubský a Hrakholski, který v utkání přidal ještě dvě nahrávky.

pá 21.1.2022

I havlíčkobrodská juniorka v Písku tvrdě narazila

Souboj prvního s druhým nabídlo aktuální kolo Ligy juniorů. Královská družina se ale musela obejít bez nejproduktivnějšího hráče Ondřeje Peška, a i o nejlepšího kanonýra Jaroslava Kreuzmana. Aby toho nebylo málo, tak na soupisce Písku chyběl i brankář Vondraš, který v posledních zápasech předváděl dechberoucí výkony. I přes tyto silné absence si dokázali svěřenci trenéra Volfa dokráčet pro vysoké vítězství 6:2. Dvakrát se přesně trefil Kovařík, po jedné brance mají Hollar, Hrakholski, Dubský a Sládek.

so 6.11.2021

Mladí Králové ovládli šlágr kola!

Páteční duel Ligy juniorů poslal pražskou Kobru do Písku, kde došlo ke konfrontaci prvního a druhého týmy tabulky. Utkání bylo vyrovnané, ale ve třetí periodě rozhodlo o vítězství domácí mužstvo, které i díky skvělému týmovému výkonu zvítězilo. O dvě branky se postaral Dubský, prosadil se i Hrakholski. První branku v dresu Písku vstřelil novic Kříž.

so 8.3.2014

Starší dorost prohrál s letňanskými Letci a bude hrát baráž o udržení

Písečtí starší dorostenci srdnatě bojovali proti pražskému výběru z Letňan. Jihočeši vstřelili vedoucí branku v závěru první třetiny, ale aktivní hosté v prostředním dějství vyrovnali a ve třetí třetině zaslouženě výsledkový stav otočili. Velké šance domácích dorostenců likvidoval spolehlivý Dubský, ale zahanbit se nenechal ani písecký brankář Fogl, který byl velkou oporou svého týmu. Bohužel, písečtí mají po této porážce jistotu účasti v barážových bojích.