Archiv

Zápasy
út 16.8.2022

První prohra Králů, Klatovy rozhodly v přesilovkách

Písecké hokejisty čekal dnes další zápas tentokrát na ledě klatovských. Ti se dostali hned v úvodu k většímu tlaku, ale branku jim písecký gólman nedopřál. V druhé části se do hry zapojil také Písek, ale ani domácí ani hosté se žádnou akcí neprosadili. Rozhodla poslední třetina, kde Klatovy dostaly početní dvojnásobnou výhodu, kdy vsítily úvodní gól. Na něj navázaly v další přesilovce, to přesně zakončil Vajner.

Aktuální zprávy
po 4.3.2013

Hokejový most Šumperk - Písek

Páté utkání skupiny O baráž odehráli hokejisté Písku na šumperském ledě. Zápas se Jihočechům vůbec nevydařil a svěřenci trenérů Setikovského a Kudrny se vracejí domů s vysokou porážkou.

Preview k zápasu
út 18.9.2012

Písečtí hokejisté budou ve středu vzdorovat nájezdu rozdrážděných šumperských Draků

Písek – Písecká hokejová družina stane už ve středu před další náročnou prvoligovou výzvou. Od 18 hodin si to na domácím ledě rozdá o další mistrovské body s mužstvem šumperských Draků.

Aktuální zprávy
pá 8.6.2012

Písečtí na trávníku řádí – padla desítka!

Střelecká forma prvoligových hokejistů Písku kulminuje – tentokrát dohnali výši svého triumfu do dvouciferné podoby.

Preview k zápasu
so 17.3.2012

Písecké čeká poslední venkovní zápas v této sezoně

Oba dnešní soupeři mají jisté, že se baráži vyhnou. Písek a Litoměřice od sebe dělí pouhé dva body. Souboj o druhou příčku ve skupině "O baráž" začíná v 17. hodin.

Zápasy
st 14.3.2012

Beroun v Písku vysoko vyhrál a vykřesal naději na udržení bez baráže

Pro Písecké nicneřešící zápas, pro hosty stále ještě boj o naději. I tak by se dal stručně charakterizovat středeční souboj Písku a Berouna. Střelecky úspěšnější byli nakonec Medvědi, kteří přinutili brankáře Vajnera osmkrát inkasovat a na jihu Čech si dokráčeli k poměrně snadnému vítězství.

Preview k zápasu
po 12.3.2012

K dalšímu utkání "O baráž" za Draky

Písku zbývá odehrát čtyři zápasy do konce letošní sezony. Jedním z duelů bude utkání proti Šumperku. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00. Připraven bude také tradiční online přenos.

Preview k zápasu
pá 24.2.2012

Písečtí odstartují skupinu "O baráž" s Draky

Na písecké hokejisty čeká dalších deset zápasů, v rámci zápasů o udržení. Jako první na led k Otavě přijede Šumperk, který nedávno obral Jihočechy o důležité body, které pak v konečném součtu chyběly k postupu do play-off. Nicméně čas se vrátit nedá a Písečtí musí bojovat nadále. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30.

Aktuální zprávy
st 22.2.2012

Hokejový most Chomutov - Písek

Konečný stav utkání: 3:2 po samostatných nájezdech.

Preview k zápasu
ne 19.2.2012

Píseckým se do cesty k play-off postaví Rebelové

Naše hokejisty čeká velmi důležitý zápas. Naděje na vyřazovací část stále žijí, ale Jihočechy čekají dva velice tvrdé oříšky. První z nich budou hokejisté Havlíčkova Brodu, proti kterým se našim hokejistům, v letošní sezoně nedaří. Všechny tři duely vyzněly lépe pro Rebely. Podaří se Jihočechům přerušit nepříznivé série? Úvodní buly je naplánováno na 18. hodinu.

Preview k zápasu
út 14.2.2012

Souboj o vyřazovací část pokračuje s Draky

Písečtí hokejisté si dvěma neúspěšnými zápasy zkomplikovali cestu do play-off. Jihočeši budou mít možnost tuto část sezony přiblížit v zápase proti Šumperku. Úvodní buly je v KOMTERM aréně naplánováno na 18. hodinu. Foto: hokejsumperk2003.cz.

Preview k zápasu
út 31.1.2012

Písecké čeká těžká prověrka - Dukla Jihlava

Písečtí hokejisté budou mít možnost dalšího zisku bodů již tuto středu, utkání to ale nebude jednoduché. Dukla Jihlava se tradičně drží v horních patrech prvoligové tabulky. Navíc jsme v této sezoně, proti tomuto soupeři neuhráli ani jeden bod. Úvodní buly je naplánováno na 17:30.

Preview k zápasu
pá 27.1.2012

Prodlouží písečtí hokejisté vítěznou šňůru?

Naši hokejisté prožívají dobré časy. Čtyři výhry v řadě proti soupeřům, jako je Ústí nad Labem, Olomouc, či Hradec Králové jsou úctyhodné. A může být ještě lépe, když v sobotu u Otavy získáme další body. Píseckým se tentokrát do cesty postaví Beroun.

Preview k zápasu
ne 22.1.2012

K Otavě má namířeno Hradec Králové

Pouze jediný den odpočinku mají k dispozici hokejisté první ligy. Písecké čeká po úspěchu z Mostu domácí duel, proti Hradeckým. Podaří se Jihočechům upevnit osmou, postupovou příčku, před pronásledovateli? Úvodní buly je naplánováno na 18. hodinu.

Preview k zápasu
út 17.1.2012

Podaří se proti silným Lvům opět překvapit?

Po Pirátech má k řece Otavě namířeno další špičkový soupeř. Ústečtí Lvi dokazují, že jim právem patří vedou příčka v tabulce. V novém roce zatím nenašli přemožitele. Podaří se píseckým hokejistům získat nějaké body? Odpověď na tuto otázku dostaname ve středu. Úvodní buly bude vhozeno v 18. hodin.

Další stránky
12>>

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy